wtorek, 11 czerwca 2019

TOPTEN 2019 dla MS więcej niż OKNA!

Miło nam poinformować, że okna MSline+ AD zostały laureatem konkursu TOPTEN Okna 2019 w kategorii PVC. Celem tego plebiscytu jest wyłonienie najlepszej pod względem energooszczędności stolarki okiennej i drzwiowej.

MSline to uniwersalna i najszersza linia produktów MS więcej niż OKNA, charakteryzująca się świetnymi parametrami termicznymi. Okna MSline+ AD, wyposażone w dwie uszczelki, potrójną szybę SUPERtermo 0,5 i ciepłe kolorowe ramki CHROMATECH ultra, oferują współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw=0,73 W/m2K (dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480mm).

Przyznanie MSline+ AD wyróżnienia TOPTEN oznacza, że firma MS więcej niż OKNA została zaliczona do pierwszej dziesiątki polskich przedsiębiorstw produkujących najlepszą stolarkę pod względem oszczędności energii i kosztów. To również dowód na to, że okna MS już teraz spełniają wymagania budowlane, które wejdą w życie w 2021 roku.

Co ważne, to już kolejna nagroda TOPTEN przyznana produktom MS więcej niż OKNA. W latach ubiegłych w konkursie wyróżniono m.in. okna ALU LOOK, MSline+ MD i MS Evolution [82].

O konkursie
Tegoroczna edycja TOPTEN Okna, była już piątą odsłoną tego konkursu. Zgodnie z założeniami stanowi on platformę ułatwiającą inwestorom, projektantom i audytorom energetycznym wybór najlepszej pod względem oszczędności energii i kosztów stolarki budowlanej.

Zgłoszone wyroby poddano szczegółowej ocenie w pięciu kategoriach: okna drewniane, PVC, metalowe, dachowe i drzwi zewnętrzne. Podstawą oceny była efektywność energetyczna stolarki, wykonana w oparciu o bilans energetyczny. Pod uwagę brano również cenę rynkową, a także innowacyjność rozwiązań. W ramach konkursu przeanalizowano ponad 330 produktów dostępnych na rynku polskim.


Źródło: MS
Foto: MS