piątek, 15 marca 2019

PORTA KMI POLAND wyróżniona w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2018”

PORTA KMI POLAND, największy producent drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej, otrzymała wyróżnienie w konkursie „Pomorski Pracodawca Roku 2018” w kategorii dużych przedsiębiorstw, czyli zatrudniających powyżej 250 pracowników. Firma została nagrodzona za tworzenie przyjaznego miejsca pracy oraz wkład w przedsiębiorczość i rozwój gospodarczy województwa pomorskiego.

- PORTA stawia na otwartość, promując hasła „Otwórz się na zmiany”, „Otwórz się na innowacje”, a także ”Otwórz się na ludzi”. Na ludzi, bez których nie moglibyśmy się rozwijać i realizować naszych celów. To oni tworzą firmę i to właśnie ich zaangażowanie przekłada się na sukces naszego przedsiębiorstwa. Dlatego też wyróżnienie PORTA KMI POLAND jako pracodawcy jest dla nas bardzo wartościowe. Pokazuje, że to co robimy na rzecz budowania firmy przyjaznej pracownikom przynosi dobre efekty. Ta nagroda jest motywacją do dalszego rozwoju, również na innych płaszczyznach – mówi Marek Bednarz, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu PORTA KMI POLAND.

W tym roku odbyła się już IX edycja Konkursu Pomorski Pracodawca Roku, organizowanego przez związek „Pracodawcy Pomorza” – największą i najstarszą pomorską organizację zrzeszającą firmy. Konkurs jest skierowany przedsiębiorstw działających na terenie Pomorza, które mają znaczny udział w rozwoju gospodarczym kraju i regionu, a ich działania upowszechniają praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu. Konkurs rozstrzygany jest w czterech kategoriach: mikro-, małe, średnie i duże przedsiębiorstwo. Na tegorocznej gali nagrodę w imieniu Porta odebrał p. Marek Bednarz, Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu PORTA KMI POLAND.


Źródło: PORTA
Foto: PORTA