środa, 11 kwietnia 2018

Dyskretna elegancja i minimalizm – nowe wypełnienia drzwiowe od Awilux

Drzwi wejściowe są reprezentacyjnym elementem każdego domu - dlatego bardzo ważną kwestią jest ich estetyka oraz spójność z elewacją budynku. W odpowiedzi na najnowsze trendy rynkowe, firma Awilux poszerzyła kolekcję wypełnień drzwiowych o trzy nowe modele, które nie tylko będą doskonałym uzupełnieniem fasady, ale również zapewnią nam komfort termiczny oraz bezpieczeństwo przed potencjalnym włamaniem.

Nowe wypełnienia wsadowe od firmy Awilux, są dostępne w technologii PVC i aluminium, a wypełnienia nakładkowe jedno- i dwustronne można wybierać w eleganckiej wersji aluminiowej .

- To, co wyróżnia nasze produkty to duża swoboda projektowania – umożliwiająca umiejscowienie przeszklenia według własnych upodobań – w położeniu centralnym oraz lewo- i prawobocznym - mówi Agnieszka Witowska, Lider Biura Obsługi Klienta w Awilux Polska.

Firma oferuje również możliwość wzbogacenia wypełnień o elementy naświetlające oraz zastosowania specjalnych szyb bezpiecznych bądź ornamentowych. W wypadku wypełnień wsadowych dodatkową zaletą jest możliwość wymiany na nowe a tym samym odświeżyć wizerunek domu.

Concept od Awilux – minimalistyczna elegancja
- Przeszklenia i poczucie prywatności – te dwie rzeczy wydają się wykluczać, jednak za sprawą wypełnień Awilux możemy cieszyć się stylowymi drzwiami i uchronić się przed ciekawskimi spojrzeniami. Wypełnienie Concept to sposób na zachowanie prywatności przy jednoczesnym stylowym wysmukleniu drzwi. Podłużne, wąskie przeszklenie nada skrzydłom lekkości oraz pozwoli wpuścić do wnętrza światło dzienne, które dodatkowo ociepli i rozjaśni nasz hol czy korytarz - dodaje Agnieszka Witowska.

Dostępny w systemie aluminiowym model Concept od Awilux cechuje się gładką fakturą, nadającą elegancki i subtelny wygląd drzwiom. Dzięki temu zyskają one subtelny charakter i świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach.


Industria od Awilux – światło na pierwszym miejscu
Hol czy korytarz to często miejsce, które z powodu braku okien oświetlamy tylko sztucznym światłem. Industria od firmy Awilux to rozwiązanie łączące w sobie solidne wykończenie z lekkością nadaną przez poprzeczne przeszklenia, które dodatkowo rozjaśnią nasze wnętrze promieniami słońca. Ponadto firma Awilux umożliwia zamontowanie elementów naświetlających, które nie tylko będą dodatkowym punktem świetlnym, ale przede wszystkim wpłyną na estetykę i indywidualny charakter drzwi.


Minimali od Awilux – konkretna osłona
- Całkowicie kryte skrzydło to klasyka solidnych drzwi, również chętnie wybierana przez inwestorów. Jeśli cenimy ponadczasowe rozwiązania dla naszego domu - Minimali od Awilux to bardzo dobre rozwiązanie - mówi Agnieszka Witowska.

Jest to najbardziej uniwersalne z nowych rozwiązań proponowanych przez firmę Awilux – sprawdzi się w domach jak i mieszkaniach, a dzięki swojej prostej formie wtopi się w każdą stylistykę.


Wypełnienie ma znaczenie
Wraz z rozwojem oferty na rynku budowlano-remontowym rosną nasze wymagania odnośnie propozycji producentów. Oczekujemy indywidualnego podejścia, dlatego często szukamy rozwiązań, które będą nam odpowiadały nie tylko pod kątem funkcjonalności, ale i estetyki. Wypełnienia drzwiowe z oferty Awilux to rozwiązanie problemów związanych z wyborem skrzydła doskonałego. Każdy z modeli mających w podstawowej wersji szybę transparentną, można wzbogacić o dekoracyjną szybę ornamentową. W ofercie Awilux dostępna jest również szyba bezpieczna, która dzięki swoim właściwościom antywłamaniowym zapewni komfort i ochronę domowników, bez utraty wyjątkowego designu.

Nowe modele wypełnień od firmy Awilux pozwalają użytkownikom na dowolne dostosowanie wyglądu drzwi do własnych potrzeb, aby idealnie współgrały ze stylem domu, nie ograniczając przy tym wyobraźni mieszkańców.

Producent: AWILUX Polska, cena drzwi w wersji podstawowej od ok. 5796 pln netto

Źródło: AWILUX
Foto: AWILUX