środa, 25 kwietnia 2018

DAKO na francuskich targach NORDBAT

Targi Nordbad 2018 odbywające się we francuskim Lille to regionalne wydarzenie targowe obejmującymi obszar kraju na północ od Paryża. Chociaż targi mają charakter regionalny, bierze w nich udział spora ilość wystawców z zagranicy, m. in. z Belgii, Niemiec, a także Włoch, Austrii i Szwajcarii. Targi dedykowane są wszystkim działającym w branży budowlanej, właścicielom budynków, dostawcom i ich partnerom regionalnym.

DAKO prężnie rozwija swoją działalność na rynku francuskim, więc obecność marki na tym wydarzeniu była niemal obowiązkowa. Firma zaprezentowała na stoisku swoje najpopularniejsze rozwiązania w zakresie stolarki drewnianej takie jak drzwi wejściowe, okna łukowe oraz pakiet nowości obejmujący m.in. prestiżowe drzwi aluminiowe z kamiennymi dekorami i nowoczesnym wyposażeniem oraz nowoczesne tarasowe drzwi przesuwne HST.

Dla DAKO dni spędzone na targach NORDBAT w Lille były owocnym czasem pełnym inspirujących spotkań, wartościowych rozmów i okazji do zdobywania nowej wiedzy, którą z pewnością wykorzysta w dalszej pracy na tamtejszym rynku.

DAKO na francuskich targach NORDBAT

Źródło: DAKO
Foto: DAKO