poniedziałek, 12 lutego 2018

Łatwy i szybki montaż okna w strefie docieplenia – AIB na MONTERIADZIE 2018

Jak zamontować okno w strefie docieplenia budynku? Można się było o tym przekonać na stoisku MONTERIADY podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. Jednym z Partnerów tego wydarzenia była firma AIB, która zaprezentowała prawidłową instalację stolarki okiennej z wykorzystaniem Systemu SIMPLEX BASIC.

Dla długotrwałego i bezproblemowego użytkowania stolarki okiennej kluczowy jest jej właściwy montaż – przede wszystkim wyeliminowanie mostków termicznych oraz niedopuszczenie do przemarzania muru w okolicy okna. Zapewnia to wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań firmy AIB: Systemu SIMPLEX BASIC wraz z uniwersalną, termoizolacyjną listwą podokienną SIMPLEX MULTIBASE.

W dniach 30 stycznia-2 lutego 2018 roku na stoisku MONTERIADY monterzy AIB prezentowali montaż okna w strefie docieplenia. Realizowane codziennie, cykliczne pokazy przyciągnęły zainteresowanie uczestników, którzy mogli zobaczyć, jak krok po kroku wyglądają prace montażowe.

Projektując system zadbaliśmy o to, by zapewniał on nie tylko bardzo dobre parametry termiczne, lecz również był szybki i łatwy w instalacji. Dzięki temu, do minimum ograniczone jest ryzyko popełnienia ewentualnych błędów, a szczelne zamknięcie otworu okiennego można wykonać w krótkim czasie – mówi dr inż. Karol Kożuch, ekspert AIB.

Firma AIB nie tylko produkuje najnowszej jakości rozwiązania izolacyjne, lecz również dba o to, aby były one prawidłowo zainstalowane. Przedsiębiorstwo, które było Partnerem MONTERIADY 2018, w charakterze Partnera wspiera również ogólnopolską kampanię edukacyjną „DOBRY MONTAŻ”.


Źródło: AIB
Foto: AIB