wtorek, 6 lutego 2018

DAKO na tragach BATIBOUW w Belgii

Od 22 lutego 04 marca firma DAKO weźmie udział w największych targach branżowych w Europie – BATIBOUW w Belgii. Każda edycja tego prestiżowego wydarzenia gromadzi największych producentów stolarki otworowej. Marka zaprezentuje podczas nich innowacyjne rozwiązania ze swojej bogatej oferty produktowej.

Udział w targach BATIBOOUW to dla firmy DAKO, która od lat eksportuje swoje produkty na rynek belgijski doskonała okazja do zaprezentowania nowości, ciekawych rozwiązań, spotkania się z dotychczasowymi kontrahentami, jaki i nawiązania nowych relacji biznesowych.

Podczas tegorocznej edycji targów marka DAKO zaprezentuje wyjątkowe produkty dostosowane indywidualnych oczekiwań belgijskich odbiorów. Znajdą się wśród nich m. in. okna, drzwi wejściowe oraz brama garażowa z kolekcji HarmonyLine w zupełnie nowej kompozycji GLORIA, które cechuje wspólna kolorystyka, spójne wzornictwo i wygląd detali, co pozwala klientom na tworzenie zintegrowanej z wyglądem budynku całości. Firma zaprezentuje także bramę garażową z nowym systemem prowadzenia pozwalającym na montaż bramy w garażach o niskich nadprożach oraz niezwykle funkcjonalne tarasowe drzwi przesuwne DA-51 ST.

Na gości będzie czekać także wyjątkowa atrakcja – prawdziwe laboratorium badawcze dostępne dla wszystkich zwiedzających. Każdy, kto odwiedzi stoisko będzie mógł uczestniczyć w niecodziennych eksperymentach, prezentujących innowacje techniczne w dziedzinie szkła, profili okiennych, rolet oraz bram garażowych.

Targi BATIBOUW to największa impreza o tematyce budowlanej, jaka corocznie odbywa się w Belgii. Przez 11 dni zwiedzający mają możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi poświęconymi budownictwu oraz renowacji. Impreza odbywa się na Placu Belgijskim, w samym sercu Brukseli.

Źródło: DAKO
Foto: DAKO