sobota, 29 lipca 2017

GAMET rozszerza ofertę akcesoriów drzwiowych

Toruński producent dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych rozpoczął współpracę z polskim liderem w segmencie drzwi, zamków i okuć. W ramach kooperacji GAMET poszerzy swój asortyment o wybrane produkty firmy GERDA.

Innowacyjne technologie bezpieczeństwa, najwyższe parametry z zakresu odporności na włamanie, unikatowe wzornictwo to główne cechy produktów marki GERDA. Doskonale wpisują się one w politykę firmy GAMET, która również mocno dba o zachowanie najlepszych standardów jakości i estetyki.

Uzupełnienie asortymentu o produkty GERDA umożliwi klientom GAMET korzystanie z kompleksowej oferty akcesoriów drzwiowych, obejmującej: klamki, zamki, wkładki bębenkowe, a także wizjery.

W pierwszym etapie współpracy portfolio GAMET zasiliły następujące produkty GERDA:
- zamki wpuszczane GERDA ZW 1000 oraz ZW 100
- zamki nawierzchniowe GERDA Tytan ZX Plus oraz GERDA ZG 100/200/200S
- wkładki bębenkowe EVO oraz WK E1
- wizjer elektroniczny
- wizjery klasyczne

Powyższa lista ma charakter otwarty. W razie zapotrzebowania klientów GAMET przewiduje rozbudowanie oferty o inne produkty GERDA.

GAMET S.A. jest liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. Jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską.

Wkładki Gerda

Źródło: GERDA
Foto: GERDA