poniedziałek, 6 marca 2017

Nagrody Dobroplast rozdane – Gala Mistrzów Dobroplast

W ubiegłym tygodniu w hotelu Ossa Congress & Spa odbyła się coroczna „Gala Mistrzów Dobroplast”, podczas której miało miejsce podsumowanie wyników za 2016 rok oraz uroczyste rozdanie nagród dla najbardziej aktywnych dystrybutorów produktów Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.

Jak co roku „Galę Mistrzów Dobroplast” rozpoczęło uroczyste przemówienie Prezesa Zarządu Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. Mariusza Witka, który podziękował wszystkim partnerom za ogromne zaangażowanie i pogratulował osiągniętych sukcesów sprzedażowych. Podsumowania roku dokonał natomiast Dyrektor Sprzedaży Krajowej Marek Kowalewski, przedstawiając m.in. plany na przyszłość, nowe produkty wprowadzone do oferty, czy też szeroką obecność Dobroplast i pozytywny wizerunek firmy w mediach.

Laureatów tegorocznej Gali wyłoniono w 5 następujących kategoriach:
- Najwyższa wartość sprzedaży okien dachowych w 2016r. – PB Sp. z o.o. S.k.
- Odkrycie 2016r. – Okno-Poland
- Najwyższy procentowy wzrost sprzedaży wszystkich produktów 2016 do 2015 - CHWIL M. Chwil
- Najwyższa wartość sprzedaży produktów energooszczędnych Encore i Prime w 2016r. – Krawiec Jolanta
- Najwyższa wartość sprzedaży wszystkich produktów 2016r. – Expresokna.

Zdobywcy pierwszego miejsca w poszczególnych kategoriach otrzymali puchar oraz voucher na 7-dniowy pobyt na Wyspach Kanaryjskich. Natomiast firmy, które uplasowały się na drugim i trzecim miejscu, nagrodzone zostały statuetką.

Podczas tegorocznej Gali wyróżnieni zostali również partnerzy, którzy w ciągu roku wykazali się szczególnym zaangażowaniem i wnieśli ogromny wkład w rozwój firmy Dobroplast. W tym wyjątkowym gronie znalazło się 18 firm, których przedstawiciele odebrali pamiątkowe medale.


Źródło: DOBROPLAST
Foto: DOBROPLAST