sobota, 3 grudnia 2016

Honorowe Odznaki SITPMB dla FAKRO

Ryszard Florek – współwłaściciel i prezes jednego ze światowych liderów w produkcji okien dachowych, firmy FAKRO wraz z Januszem Komurkiewiczem – członkiem Zarządu FAKRO, zostali odznaczeni Honorową Odznaką Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali z okazji 70- lecia SITPMB oraz miesięcznika „Materiały Budowlane”. Podczas gali zaprezentowano rozwój i dorobek przemysłu materiałów budowlanych na przestrzeni 70-ciu lat, począwszy od materiałów konstrukcyjnych po wykończeniowe, z uwzględnieniem zaistniałych zmian naukowo-technicznych.

Prezes Ryszard Florek został wyróżniony Złotą Odznaką Honorową SITPMB z Brylantem, natomiast Janusz Komurkiewicz - Złotą Odznaką Honorową.

- Działalność Stowarzyszenia to olbrzymi i bardzo wartościowy czas w historii przemysłu materiałów budowlanych. Jego działalność to wypadkowa ambicji, zapału i chęci rozwoju jego poszczególnych członków. Serdecznie gratuluję Zarządowi i całej załodze Stowarzyszenia. Jednocześnie dziękuję w imieniu swoim i prezesa za uhonorowanie – mówi Janusz Komurkiewicz.

FAKRO przez 25 lat swojej działalności z niewielkiej rodzinnej firmy stało się jednym z globalnych potentatów w produkcji okien dachowych. To zasługa kreatywnego i zaangażowanego zespołu oraz twórczego i racjonalnego zarządzania. Dzięki temu oferta produktowa FAKRO jest ciągle ubogacana.

- Po 25 latach dołączamy do niej aluminiowo-drewniane okna pionowe – dodaje Komurkiewicz.

Ryszard Florek wyróżniony Złotą Odznaką Honorową SITPMB z Brylantem, natomiast Janusz Komurkiewicz - Złotą Odznaką Honorową

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO