poniedziałek, 5 września 2016

Warszawski showroom INTERNORM już otwarty!

Dnia 2 września b.r. firma INTERNOM - producent okien i drzwi, otworzył w Warszawie pierwszy w Polsce salon sprzedaży. Nowoczesny showroom jest zlokalizowany przy ulicy Wołoskiej 9A. Otwarcie salonu uświetniła konferencja prasowa. Podczas wydarzenia odbyła się prezentacja nowego produktu: okna drewniano-aluminiowego HF410, wyposażonego w drewniany rdzeń I-tec Core.

INTERNORM to firma z ponad 85-letnią tradycją. To jeden z europejskich liderów innowacji okien i drzwi, znany z energooszczędnej stolarki otworowej oraz wysokiej jakości. Salon INTERNORM zlokalizowany jest przy ulicy Wołoskiej 9A w biurowej części Mokotowa.

Wnętrze salonu oddaje wartości wyznawane przez INTERNORM: nowoczesność oraz przywiązanie do natury. Nasze produkty to najnowocześniejsze okna i drzwi w Europie. Wiele z nich wykonanych jest z drewna – mówi Marcin Ksokowski, Dyrektor Zarządzający IFTM INTERNORM.

Zgodnie z koncepcją marketingu sensorycznego, odwiedzający będą mogli nie tylko zobaczyć produkty INTERNORM, ale również porównać parametry okien i drzwi za pomocą własnych zmysłów. Showroom umożliwia m.in. sprawdzenie izolacyjności termicznej okna poprzez dotyk oraz jego izolacyjności akustycznej za pomocą słuchu.

Projektując salon, wyszliśmy z założenia, że chcemy umożliwić Klientom sprawdzenie naszych produktów „na własną rękę”, czyli własnymi zmysłami. Nawet najmniejsza wartość współczynnika izolacyjności cieplnej U dla okna nie działa na wyobraźnię, tak jak temperatura szyby wyczuwana własną dłonią – zaznacza Marcin Ksokowski.

Podczas spotkania prasowego odbył się pokaz nowego okna drewniano-aluminiowego w ofercie INTERNORM. Okno HF410 jako pierwsze na rynku, posiada drewniany rdzeń I-tec Core, który nadaje mu wysoką wytrzymałość i izolacyjność cieplną. Szeroka gama kolorów i gatunków drewna dla okna HF410 stwarza wiele możliwości aranżacji wnętrza.


Źródło: INTERNORM
Foto: INTERNORM