wtorek, 9 sierpnia 2016

Znajdź drzwi z MS więcej niż OKNA

W wyborze drzwi pomocny może okazać się konfigurator opracowany przez MS więcej niż OKNA, który umożliwia sprawdzenie czy dany model pasuje do budynku i spełni oczekiwania inwestora.

Wybór drzwi wejściowych do domu nie jest najłatwiejszą sprawą. Drzwi mają chronić przed nieproszonymi gośćmi oraz warunkami atmosferycznymi (chłodem, wodą, wiatrem). Muszą ponadto pasować do kubatury i elewacji budynku. Firma MS więcej niż OKNA wychodzi z pomocą swoim klientom w wyborze odpowiedniej stolarki. Na stronie www.ms.pl dostępne jest narzędzie, dzięki któremu można sprawdzić jaki model drzwi będzie najlepiej pasował do danego domu. Co umożliwia to narzędzie?

Konfigurator drzwi jest intuicyjną aplikacją. Jego działanie opiera się na kilku etapach. W pierwszym trzeba wybrać jeden z 16 schematów budowy drzwi (forma stolarki). Można tu podać m.in. wymiary skrzydeł. W następnym kroku wybiera się konkretny model i wzór z dwóch rodzajów: wypełnień nakładkowych i wsadowych.

Kolejna fazą jest wybór wybarwienia (z palety kolorów RAL), oraz jeśli jest taka możliwość w danym modelu, także koloru ramy drzwi i ramek. Ostatecznie należy wskazać rodzaj wypełnienia i szkła, podchwytu drzwiowego i ewentualnych dodatków.
Aby przekonać się, czy wybrany model pasuje do budynku i otoczenia, można wykonać zdjęcie budynku i wgrać je do konfiguratora. Przy pomocy interfejsu graficznego należy umieścić projektowane drzwi w odpowiednim miejscu na fotografii i gotowe!

Projekt można wydrukować i skontaktować się z przedstawicielem firmy MS więcej niż OKNA, który dokona wyceny, a następnie zajmie się pomiarami i montażem drzwi.


Źródło: M&S
Foto: M&S