piątek, 19 sierpnia 2016

Jakość okien Dobroplast ponownie nagrodzona

Firma Dobroplast zdobyła ponownie certyfikat JAKOŚĆ ROKU®. Otrzymując tym razem srebrne godło spółka potwierdziła, że rozwój oparty o jakość przynosi rezultaty, a dobry produkt to klucz do sukcesu.

Dobroplast został wyróżniony Certyfikatem JAKOŚĆ ROKU 2016 oraz srebrnym godłem w kategorii PRODUKT. Certyfikaty otrzymują przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług i produktów stanowi priorytet, wokół którego budowana jest strategia działalności. Przyznawanie certyfikatu polega na wieloetapowej procedurze weryfikacyjnej, w trakcie której analizie poddawana jest działalność firm pod kątem usprawniania zarządzania poprzez jakość (m.in. wdrożone systemy jakości, praktyczną realizację polityki jakości, system edukacyjny pracowników, inne certyfikaty i nagrody świadczące o wysokim poziomie, uwzględnienie jakości w misji firmy).

30 czerwca b.r. Kapituła Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU® wyłoniła w I turze 44 laureatów tegorocznej edycji programu. I tym razem wśród wyróżnionych przedsiębiorstw nie zabrakło firmy Dobroplast.

- Przyznany nam niedawno certyfikat to kolejna nagroda o europejskim znaczeniu. Bez wątpienia stanowi dla nas cenne wyróżnienie i powód do dumy. Z drugiej strony pokazuje to, że polityka jakości jest dla nas bardzo ważna, a poprzednia nagroda nie stanowi jedynie jednostkowego wyróżnienia, a potwierdzenie obranej i konsekwentnie realizowanej strategii działania. Staramy się, by oferowane przez nas produkty i sposób dostarczania ich klientom były na jak najwyższym poziomie, a znak Dobroplast stanowił gwarancję otrzymania najwyższej jakości. Wierzymy, że taka polityka to klucz do zadowolenia klientów i sukcesu biznesowego – mówi Sebastian Paprocki, Marketing Manager w Dobroplast.

Źródło: DOBROPLAST
Foto: DOBROPLAST