piątek, 15 lipca 2016

Kibicuj z Dobroplast i wygraj bilet na mecz Polska-Dania!

Piłkarze zaczynają przygotowania do eliminacji Mistrzostw Świata 2018. Już niedługo polscy reprezentanci staną do rywalizacji o tytuł najlepszej drużyny świata, a bilet na jeden z meczów można zdobyć w konkursie firmy Dobroplast. Zabawa rusza 15 lipca i potrwa do 15 września. Na najbardziej kreatywnych klientów czekają bilety VIP na mecz Polska-Dania.

Zakup produktów Dobroplast może zaowocować nie tylko ciepłymi oknami, ale także niezapomnianymi, sportowymi wrażeniami. Dla swoich klientów producent przygotował promocję, w której do wygrania są bilety VIP na mecz Polska – Dania (8 października 2016r. w Warszawie). Co należy zrobić, aby móc kibicować naszej drużynie wprost z loży VIP na Stadionie Narodowym?

Wystarczy w okresie trwania promocji (15.07.-15.09.2016r.) zakupić jeden z produktów z oferty Dobroplast: Avantgarde 7000, Avantgarde 9000, Ovlo, Ovlo Classic, Prime, Encore, Skylight lub Skylight Premium, zachować potwierdzenie zakupu oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Dodatkowym zadaniem jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Dlaczego zdecydowałeś się na zakup okien Dobroplast?”. Na autorów najciekawszych odpowiedzi czekają cztery jednoosobowe bilety VIP na mecz eliminacyjny Polska-Dania oraz dodatkowa niespodzianka. Pakiet VIP oprócz biletu obejmować będzie obiad w 5-gwiazdkowym hotelu w centrum Warszawy, przejazd do loży VIP na stadionie, wieczorną uroczystą galę oraz nocleg. Zgłoszenia można przesyłać do 15 września, a ogłoszenie wyników nastąpi 20 września.

Więcej informacji oraz wyniki konkursu na stronie: www.konkurs.dobroplast.pl

Źródło: DOBROPLAST
Foto: DOBROPLAST