poniedziałek, 6 czerwca 2016

Roto „Orłem Polskiej Stolarki”

Firma Roto otrzymała nagrodę „Orzeł Polskiej Stolarki”. Jest to wyróżnienie za istotny, wieloletni wkład w rozwój branży stolarki otworowej w Polsce.

Roto, lider branży okuć budowlanych, działa na polskim rynku od początku transformacji. Wysokiej jakości produkty, dobra współpraca z producentami okien i drzwi, wpłynęły na budowanie tej gałęzi biznesu oraz wyznaczenie nowych kierunków jej rozwoju. Wkład spółki w rozwój branży doceniono podczas tegorocznej - VII edycji Kongresu Stolarki Polskiej, zorganizowanego przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Tradycyjnie podczas gali zostały przyznane wyróżnienia „Orły Polskiej Stolarki”. Roto otrzymało jedną z trzech statuetek „Jubileuszowego Orła Polskiej Stolarki” – nagrodę będącą wyrazem uznania dla 20-letniej współpracy z polskimi firmami z branży okien i drzwi.

Roto dba nie tylko o jakość swoich produktów i stabilne partnerstwo, ale także angażuje się w działalność Związku Polskie Okna i Drzwi. W ten sposób przyczynia się do umacniania pozycji krajowych producentów i dystrybutorów oraz promocji polskich marek na świecie.

Źródło: ROTO
Foto: ROTO