środa, 23 marca 2016

DAKO na targach Fensterbau Frontale 2016

W dniach 16-19 marca w Norymberdze odbyły się Międzynarodowe Targi Branżowe Okien, Drzwi i Fasad. Każdego roku wydarzenie gromadzi czołowych producentów stolarki otworowej. Wśród wystawców nie zabrakło firmy DAKO.

Fensterbau Frontale to prestiżowe targi branżowe. W tegorocznej edycji swoje produkty prezentowało blisko 1300 wystawców z 39 krajów. Przez cztery dni hale wystawiennicze odwiedziło prawie 110 tys. gości.

Udział w targach to dla DAKO znakomita okazja do zaprezentowania nowości produktowych, spotkania się z kontrahentami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. Rynek niemiecki to dla polskiego producenta strategiczny region również z uwagi na rozpoczętą na początku roku współpracę sponsorską z klubem Bundesligi – Borussią Mönchengladbach.
Stoisko przyciągało uwagę bramą garażową i drzwiami zewnętrznymi z kolekcji HarmonyLine. Produkty wyróżnia spójna kolorystyka i wzornictwo, co pozwala na tworzenie zintegrowanej z wyglądem budynku całości. Podczas imprezy firma zaprezentowała także odrestaurowane, zabytkowe okno z łukiem i szprosami.

Dodatkową atrakcją dla odwiedzających stoisko firmy DAKO były pokazy umiejętności Daniela Mikołajka, Mistrza Europy z 2014r w zawodach Football Freestyle.


Źródło: DAKO
Foto: DAKO