piątek, 5 lutego 2016

Nowości Schüco na FENSTERBAU FRONTALE 2016

W marcu firma Schüco weźmie udział w czołowym wydarzeniu branży stolarki okiennej – FENSTERBAU FRONTALE. Podczas targów zaprezentowany zostanie nowy energooszczędny system Schüco z PVC-U.

W Norymberdze w dniach 16-19 marca 2016r. odbędzie się premierowy pokaz innowacyjnego systemu okiennego, który umożliwia łatwiejszą i bardziej ekonomiczną produkcję energooszczędnych okien.

Rozwiązanie o podstawowej głębokości zabudowy 82mm jest efektywne i elastyczne w produkcji. Do najważniejszych zalet systemu należy innowacyjny system uszczelnień oraz spora gama dodatkowych profili i akcesoriów. Technologia pozwala na wytwarzanie okien o termoizolacyjności do poziomu pasywnego włącznie. Wyróżnikiem rozwiązania jest również eleganckie wzornictwo.

Na stoisku znajdą się ponadto strefy poświęcone innowacjom w zakresie technik okuć i wentylacji, wykończenia powierzchni oraz maszyn produkcyjnych. Ciekawym punktem wystawy będzie również nowy system Schüco Alu Inside Nordic, dedykowany rynkom skandynawskim. Okno produkowane na bazie utraciepłego profilu Schüco Alu Inside posiada wygląd typowy dla norweskiej stolarki drewnianej.

Źródło: SCHÜCO
Foto: SCHÜCO