sobota, 6 lutego 2016

M&S Pomorska Fabryka Okien oraz M&S Okna i Drzwi w gronie Gazel Biznesu

W 2015r. w ramach XVI edycji rankingu „Gazele Biznesu”, ponownie wyróżnione zostały spółki grupy MS więcej niż OKNA: M&S Okna i Drzwi oraz M&S Pomorska Fabryka Okien.

Grupa MS postawiła na systematyczny rozwój innowacji oraz jakość swoich produktów. Działania te zostały docenione podczas gali Gazel Biznesu, która odbyła się w Sopocie.

W rankingu brane są pod uwagę wyniki firm z trzech poprzedzających go lat. Aby starać się o tytuł Gazeli Biznesu, przedsiębiorstwo musi spełniać wiele wymagań. Musi m.in. umożliwić analizę swoich wyników finansowych, działalność musi być rozpoczęta przed badanym okresem i trwać nieprzerwanie do chwili obecnej. Ponadto, w roku bazowym (dla tej edycji jest to rok 2012) jego przychody musiały mieścić się w przedziale 3 - 200mln PLN. Firma musi także co roku odnotowywać progresję przychodów, a zarejestrowanie nawet jednej straty dyskwalifikuje ją z rankingu.

Autorem zestawienia najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich firm, opracowywanego dla dziennika „Puls Biznesu”, od wielu lat jest wywiadownia gospodarcza Coface. W ostatniej edycji nagrodzono 373 przedsiębiorstwa w województwie pomorskim.

M&S Pomorska Fabryka Okien oraz M&S Okna i Drzwi w gronie Gazel Biznesu

Źródło: M&S
Foto: M&S