sobota, 6 lutego 2016

ALUPROF Diamentem „Forbesa” 2016

Firma ALUPROF, producent systemów aluminiowych, został wyróżniony Diamentem „Forbesa”. Nagrodę dla najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w kraju przyznano w oparciu o analizy Bisnode Polska w kooperacji z redakcją miesięcznika „Forbes”.

W rankingu Diamenty „Forbesa” brane są pod uwagę polskie firmy, które w ostatnich trzech latach znacząco zwiększyły swoją wartość. W rankingu przedsiębiorstwa zostały podzielone na trzy kategorie: małe firmy z przychodem ze sprzedaży 5 - 50mln PLN, średnie z przychodem 50 - 250mln PLN oraz duże, których przychody przekroczyły 250mln PLN.

W rankingu ALUPROF znalazł się pośród największych przedsiębiorstw w kraju. W woj. śląskim zajął 14. miejsce, a w rankingu ogólnopolskim spółka uplasowała się na 130. pozycji. W stosunku do 2014r. firma odnotowała wzrost przychodów o 22 procent.

ALUPROF jest czołową firmą na rynku aluminiowych systemów konstrukcyjnych w Polsce.

To dzięki rozwiązaniom naszej firmy powstały takie realizacje jak Sky Tower, który jest najwyższym wieżowcem w kraju, stadion Energa Gdańsk czy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, uznana za najpiękniejszy budynek w Europie – zaznacza Bożena Ryszka, Marketing Manager w ALUPROF S.A.

Po systemy ALUPROF coraz częściej sięgają także architekci za granicą. Produkty firmy umożliwiły powstanie m.in. biurowca Lexington Avenue w Nowym Jorku czy Olympics Athletes Village w Londynie.

Źródło: ALUPROF
Foto: ALUPROF