poniedziałek, 25 stycznia 2016

Nowa żaluzja drewniana ANWIS do dużych przeszkleń

ANWIS systematycznie wprowadza do oferty nowe rozwiązania w zakresie przesłon okiennych. Tym razem asortyment osłon wewnętrznych rozszerzył się o żaluzję drewnianą 70mm z drewna egzotycznego abachi. Dotychczasowy asortyment obejmował żaluzje drewniane o szerokości listew 25 i 50mm. Nowy produkt dedykowany jest głównie do dużych przeszkleń.

Żaluzja drewniana 70mm składa się z listew drewnianych, dolnej listwy obciążającej, mechanizmu sterującego i maskownicy drewnianej. Lamele mogą być podwieszone na drabince sznurkowej lub taśmowej, która stanowi dodatkową dekorację.

Żaluzja posiada standardowy, ręczny mechanizm sterujący, który pozwala na podnoszenie i opuszczanie oraz ustawianie nachylenia lameli. Opcjonalnie można zastosować system elektrycznego sterowania żaluzjami, uruchamianego pilotem lub programem komputerowym.

Produkt oferowany jest w odcieniach bieli, brązu, szarości. Zastosowanie naturalnych materiałów, kolorystyka i proste wzornictwo powodują, że ten model żaluzji dobrze wpisuje się w trendy obowiązujące we wnętrzach.


Źródło: ANWIS
Foto: ANWIS