piątek, 15 stycznia 2016

MONTERIADA 2016 na targach BUDMA

Jak powinna wyglądać profesjonalna instalacja okien, drzwi, bram lub osłon? Dzięki inicjatywie POiD, montaż wzorcowy będą mogli zobaczyć uczestnicy targów BUDMA 2016. MONTERIADA to seria pokazów montażu, która odbędzie się w dniach 2-5 lutego.

MONTERIADA jest częścią kampanii edukacyjnej „DOBRY MONTAŻ" organizowanej przez POiD. Stanowi swoistą szkołę fachowego montażu wyrobów stolarki budowlanej. Patronat nad warsztatami objął Instytut Techniki Budowlanej.

Wydarzenie dedykowane jest do osób i grup, dla których istotny jest nie tylko dobry produkt, lecz również jego prawidłowa instalacja, a więc inwestorów, monterów, sprzedawców, dystrybutorów czy uczniów szkół zawodowych – wyjaśnia Paweł Wróblewski, Dyrektor Związku POiD.

W ramach pokazów, podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, profesjonalne ekipy montażystów przeprowadzą na specjalnie zaprojektowanym stoisku instalację stolarki okiennej i drzwiowej, bram garażowych i osłon czołowych polskich producentów.

Partnerami MONTERIADY są marki: AIB, Entra, FAKRO, KLIMAS Wkręt-met, Hörmann, PINUS, PORTA KMI POLAND, SOUDAL, Stolbud Koronea oraz STANLEY Black & Decker.
Pokazy odbędą się w pawilonie 5, na stoisku 73. Codziennie, przez okres trwania MONTERIADY, w godz. 10.30 - 16.00 będzie można obserwować, jak montowane są poszczególne rozwiązania.

Podczas montażu ekspert firmy zaprezentuje kroku po kroku proces instalacji oraz produkty i narzędzie do niej użyte. Wszystkie detale, dzięki przekazowi na żywo, można również zobaczyć na ekranach umieszczonych na stoisku – mówi Paweł Wróblewski.
Wizyta na MONTERIADZIE to okazja do zobaczenia dobrego montażu na żywo.

Źródło: Związek POiD
Foto: Związek POiD