poniedziałek, 25 stycznia 2016

Komfort od progu - drzwi MS ExternAL PREMIUM

Drzwi chronią przed zimnem, zapewniają bezpieczeństwo, stanowią ozdobę budynku. We wszystkich tych rolach dobrze odnajdują się drzwi MS ExternAL PREMIUM, które bazują na zaawansowanym technologicznie systemie profili aluminiowych.

Konstrukcja drzwi MS ExternAL PREMIUM opiera się na termoizolowanych kształtownikach aluminiowych MB­86. Profil skrzydła jest dostosowany do łączenia z wypełnieniami zlicowanymi z powierzchnią ościeżnicy. Cztery warianty konstrukcji (ST, SI, SI+ oraz AERO) pozwalają na uzyskanie dobrych parametrów termicznych.

Drzwi ExternAL PREMIUM stanowią skuteczną ochronę przed stratami ciepła. Budowa, zastosowane materiały i specjalnie wyprofilowane uszczelki zapewniają optymalną szczelność na wodę i powietrze. Drzwi cechuje współczynnik przenikania ciepła już od Ud= 0,61 W/m2K.

Równie dobre są parametry wodoszczelności. W skali od 1 do 9A, drzwi panelowe MS uszykują klasę 6A (im wyższa klasa, tym lepsze zabezpieczenie przed działaniem wody).
Zastosowane w MS ExternAL PREMIUM panele są wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ich zewnętrzne elementy są często dodatkowo zabezpieczane specjalnymi lakierami. Opcjonalnie, do malowania paneli mogą zostać użyte farby strukturalne, które minimalizują przywieranie brudu oraz zapewniają zachowanie atrakcyjnego wyglądu przez długi okres.

Aluminiowe profile drzwi MS ExternAL PREMIUM można łączyć z panelami dostępnymi w różnych barwach, strukturach i formach. Elementy te mogą być frezowane, zdobione aplikacjami lub wykonane ze szkła zespolonego.

Jeśli wnętrze urządzone jest tradycyjnie, warto zamontować skrzydło z panelami szklanymi lub w okleinie drewnopodobnej. Zwolennicy nowoczesnych aranżacji mogą wybrać kolory z palety RAL w odcieniu grafitu. Osoby, którym zależy na reprezentacyjnym wejściu do domu mogą pokusić się na drzwi o wyjątkowo dużych rozmiarach, aż do 1,40x2,60m.

Konstrukcja drzwi MS ExternAL PREMIUM

Źródło: M&S
Foto: M&S