piątek, 29 stycznia 2016

FAKRO świętuje 25-lecie

Blisko 500 gości z 31 krajów świata, partnerzy handlowi, architekci, dziennikarze, panele tematyczne, innowacyjne ekspozycje produktowe oraz uroczysta Gala Jubileuszowa – FAKRO świętuje Jubileusz 25-lecia.

Obchody 25-lecia FAKRO będą trwały przez cały rok. Pierwsza uroczystość odbyła się w dniach 22-24 stycznia br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance. Rozpoczęła się od konferencji „25 lat innowacyjności”. Po niej odbyła się Gala Jubileuszowa FAKRO.

Dla gości przygotowano wiele atrakcji. Sporym zainteresowaniem cieszyły się panele tematyczne prowadzone przez ekspertów z branży. W sobotę, obchody rozpoczęły wystąpienia mówców motywacyjnych: Jacka Walkiewicza oraz Krzysztofa Sarneckiego. Miały one na celu zmotywowanie uczestników do rozwoju zawodowego i osobistego. Herman Konings poprowadził ciekawy wykład dotyczący trendów budowlanych.

Fundacja Pomyśl o Przyszłości, założona przez Prezesa Ryszarda Florka, we współpracy z Polską Federacją Producentów i Dystrybutorów Materiałów Budowlanych, przygotowała panel na temat rozwoju rynku materiałów budowlanych w Polsce. Prezes Ryszard Florek wraz z Januszem Komurkiewiczem, członkiem zarządu, przedstawili strategię rozwoju FAKRO.

- Naszym celem, który planujemy osiągnąć do 2020r. jest zwiększenie udziału w rynku globalnym – powiedział Ryszard Florek.

W 2016r. oferta spółki zostanie poszerzona o szereg nowych rozwiązań w dziedzinie okien dachowych, okien do dachów płaskich, a także o dotychczas nieprodukowane przez firmę okna pionowe.

Galę Jubileuszową poprowadzili dziennikarze telewizyjni Anna Popek i Roman Młodkowski. Najbardziej zaangażowanym partnerom wręczono statuetki „Partner 25-lecia”, dziękując za dotychczasową współpracę i zaufanie.

- Cieszą nas słowa uznania, które usłyszeliśmy od naszych partnerów. Motywują nas do dalszego rozwoju i umacniania swojej pozycji na światowym rynku. Zamknęliśmy ćwierćwiecze działalności FAKRO w pewnej klamrze. W 1991r. wyprodukowaliśmy pierwsze okno dachowe, w jubileuszowym dla nas, 2016r. do oferty FAKRO wprowadzamy nowy produkt – drewniano – aluminiowe okno pionowe – podsumował Janusz Komurkiewicz, członek zarządu.

FAKRO świętuje 25-lecie

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO