poniedziałek, 28 grudnia 2015

Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich dla POL-SKONE

Okno EC 90 El 30 marki POL-SKONE zostało wyróżnione Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tą prestiżową nagrodę otrzymują produkty oceniane przez ekspertów jako najbardziej innowacyjne, nowoczesne oraz wyprodukowane w oparciu o najwyższej klasy technologie.

Każdego roku do konkursu o Złoty Medal MTP Budma zgłaszane jest blisko 500 produktów. Jury złożone ze specjalistów reprezentujących poszczególne dziedziny gospodarcze poszukuje liderów, którzy otrzymają pozytywne rekomendacje Sądu Konkursowego.

Złoty Medal przyznany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie to dla nas szczególnie cenna i wyjątkowa nagroda. Jest to również doskonała rekomendacja ekspercka naszego produktu, który poddawany jest wnikliwej ocenie oraz analizie wyjątkowych specjalistów z branży. Przyznany Złoty Medal jest dla nas potwierdzeniem, że nasza oferta spełnia najwyższe wymagania rynku – mówi Jan Szulżyk, Prezes POL-SKONE Sp. z o.o.

W ciągu 25 lat działalności POL-SKONE otrzymało wiele nagród oraz certyfikatów, które poświadczają innowacyjność produkowanej przez spółkę stolarki. Do wyróżnień należy m.in. certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami ISO 9001, nagroda Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „TERAZ POLSKA”, nagroda „Przedsiębiorstwa Fair Play”, która jest potwierdzeniem respektowania etycznych wartości.

POL-SKONE jest ponadto laureatem programu Regionalnej Izby Gospodarczej. W jego ramach POL-SKONE aż dwa razy otrzymało statuetkę „Wojewódzki Lider Biznesu” przyznawaną w kategorii duże przedsiębiorstwa.

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE