wtorek, 1 grudnia 2015

WnD Firmą Roku 2015!

Producent okien WnD został wyróżniony przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej tytułem Firma Roku 2015. Jest to wyraz uznania dla spółki z Grupy OKNOPLAST, która znalazła się tym samym pośród najlepszych firm Budowlanych w Polsce.

O nagrodzie Firma Roku
Godło Firma Roku 2015 zostało przyznane WnD w ramach V edycji Ogólnopolskiego Programu Budowlanego. Tytuł potwierdza, że WnD zapewnia w swoich produktach komfort, bezpieczeństwo użytkowania, zgodność z najnowszymi trendami i najwyższymi standardami na rynku.

Młoda marka z wielkimi sukcesami
OKNOPLAST od początku stawiał na dynamiczny rozwój WnD, uruchamiając w Rąbieniu pod Łodzią produkcję okien. Sukces WnD to głównie połączenie innowacyjnych rozwiązań, wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny. System WnD wyróżnia się subtelnymi, zaokrąglonymi liniami, które nadają stolarce elegancki wygląd. Okna te sprawdzają się zarówno w nowoczesnej architekturze jak i w przypadku renowacji. O sile marki WnD świadczy także ugruntowana pozycja Grupy OKNOPLAST. Dzięki jej wsparciu i doświadczeniu, WnD zapewnia fachowe doradztwo doświadczonych partnerów handlowych, profesjonalne ekipy montażowe oraz opiekę posprzedażową. W Rąbieniu pod Łodzią zlokalizowane jest biuro oraz hale produkcyjne i magazyny spółki o łącznej powierzchni ponad 13 tysięcy m kw.

Źródło: WnD
Foto: WnD