środa, 16 grudnia 2015

Kolekcja rolet Star Wars & VELUX Imperium Snu

Wraz z premierą kolejnej części sagi, na polski rynek trafiają nowe wzory rolet zaciemniających VELUX z wizerunkami bohaterów Gwiezdnych Wojen.

Dzięki roletom zaciemniającym Star Wars & VELUX Imperium Snu, rodzice będą mogli zapewnić dzieciom spokojny i komfortowy sen. Zastosowanie specjalnej tkaniny zaciemniającej, idealnie dopasowana do skrzydła kaseta oraz wąskie prowadnice, pomagają w stworzeniu optymalnych warunków dla odpoczynku. Gdy roleta jest zwinięta, pozostaje prawie niewidoczna na oknie.

Rolety z kolekcji dziecięcej VELUX uzyskały Certyfikat Oeko-TEX®, który potwierdza bezpieczeństwo dla zdrowia. Zachowano także najwyższą jakość nadruku, który jest realistyczny i barwny. Wzór jest skalowany do rozmiaru rolety (im większe okno, tym nadruk będzie większych rozmiarów). Opracowany przez VELUX, system Pick&Click™, umożliwia szybki i samodzielny montaż. Zamawiając roletę nie trzeba mierzyć skrzydła, wystarczy podać symbol okna VELUX z tabliczki znamionowej.

- Kolekcja Star Wars & VELUX Imperium Snu to wielkie wydarzenie po dobrej stronie mocy. Nowe rolety łączą w sobie jakość i funkcjonalność VELUX z ekscytującym światem bohaterów Gwiezdnych Wojen. Rolety zapewniają całkowite zaciemnienie, które stworzą idealne warunki do snu, jak i odpoczynku w ciągu dnia. Nowe wzory trafią w gusta zarówno młodszego, jak i starszego fana kultowej serii - zaznacza Katarzyna Gałek, Product Manager VELUX Polska.

Każdy z czterech wzorów przedstawia inne postacie i sceny z Gwiezdnych Wojen. Dwie grafiki pochodzą z poprzednich filmów serii, a kolejne dwie z najnowszej produkcji, która swoją premierę w polskich kinach będzie miała 18 grudnia 2015r.

Roleta pasuje do wszystkich typów okien dachowych VELUX, można je zamówić w sieci dystrybucji lub w sklepie internetowym na stronie www.velux.pl

Orientacyjna cena katalogowa brutto od 417zł.


Źródło: VELUX
Foto: VELUX