piątek, 13 listopada 2015

OKNOPLAST wie jak zaskoczyć Francuzów

Do najważniejszych międzynarodowych wydarzeń, na których nie może zabraknąć czołowych firm z branży budowlanej należą targi BATIMAT, które odbyły się w zeszłym tygodniu w Parku Ekspozycyjnym Paris-Nord Villepinte we Francji. Nie zabrakło na nich Grupy OKNOPLAST, dla której francuski rynek jest jednym z ważniejszych. Poza prezentacją oferty produktowej, spółka postanowiła zwrócić uwagę gości wyjątkową akcją.Co nowego zaprezentował OKNOPLAST?
Stoisko OKNOPLAST wyróżniało się nie tylko rozmiarem, minimalistycznym wzornictwem czy zastosowaniem najnowszych technologii. Firma zaprezentowała produkty dobrane pod kątem rynku francuskiego, a wśród nich systemy okienne do domów pasywnych, a także nowości, na czele z oknem PROLUX.

Ponadto uwagę zwiedzających zwracały roll-upy: „ONOPLAST uczestniczy w akcji Movember. A Ty?”, informujące o zaangażowaniu marki w ważną społecznie inicjatywę.

Movember, czyli zrób badania w listopadzie
Nazwa Movember powstała z połączenia słów: moustache (wąsy) i November (listopad). Oznacza ona coroczną, listopadową akcję, polegającą na zapuszczaniu przez jej uczestników wąsów w celu zwrócenia uwagi na przesłanie Movember. Polega ono na zachęcaniu mężczyzn do wykonywania badań profilaktycznych pod kątem wczesnego wykrywania nowotworów.

- Targi BATIMAT to tysiące zwiedzających i wystawców z innych firm. Zdecydowaliśmy się wykorzystać ten fakt i poza prezentacją naszych produktów postanowiliśmy włączyć się w kampanię Movember. Wiemy, jak nierzadko trudno jest zmobilizować się do zadbania o własne zdrowie. Chcemy zatem zwrócić uwagę na główny przekaz Movember – i to nie tylko w czasie BATIMAT, ale również w naszej podkrakowskiej siedzibie, w której pracownicy zapuścili wąsy specjalnie na tę okazję – mówi Magdalena Cedro-Czubaj, Szefowa Marketingu OKNOPLAST.

Dopełnieniem działań na targach BATIMAT był konkurs zorganizowany na francuskim fanpage`u OKNOPLAST. Włączenie się w kampanię Movember jest konsekwencją wsparcia przez firmę projektu „Rak!To się leczy”, którego zamierzeniem było przekonanie Polaków do badań profilaktycznych i uświadomienie, że nowotwory można skutecznie leczyć.

Oknoplast Batimat

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST