poniedziałek, 9 listopada 2015

OKNOPLAST na Targach Pracy AGH

Jak pokazują badania rynku „Plany Pracodawców” przeprowadzone przez Instytut Badawczy Randstad, ponad 1/3 polskich przedsiębiorstw planuje zwiększyć zatrudnienie w kolejnym półroczu, przy czym wielu z nich deklaruje chęć zatrudnienia młodych pracowników.

5 listopada odbyły się Targi Pracy w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W wydarzeniu udział wzięło 67 wystawców prezentujących oferty pracy, praktyk i staży zawodowych.

Na Targach Pracy AGH nie zabrakło dużego pracodawcy z okolic Krakowa, Grupy OKNOPLAST. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie ponad 1100 pracowników. Podczas spotkania ze studentami, przedstawiciele firmy zaprezentowali historię marki, ofertę produktową oraz przedstawili możliwości staży i praktyk. Studenci mogli uzyskać aktualne informacje o procedurach i planach rekrutacyjnych, wymaganiach stawianych potencjalnym pracownikom oraz kluczowych procesach.

- W OKNOPLAST zawsze chętnie współpracujemy z młodymi ludźmi. Ich otwartość na nowe technologie oraz znajomość trendów jest niezwykle przydatna zwłaszcza w dziale badań i rozwoju, w którym pracujemy nad kolejnymi, przełomowymi rozwiązaniami wykorzystywanymi w naszych produktach. Po dwuetapowym procesie rekrutacji, dużą wagę przywiązujemy do etapu wdrożenia pracowników do nowych zadań, w czasie którego nad ich adaptacją czuwają dedykowani im opiekunowie w postaci mistrzów lub kierowników działów. W dobie popularnych na rynku pracy umów czasowych, w OKNOPLAST oferujemy umowy o pracę. Praca u nas to możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie, rodzinna atmosfera pracy oraz pakiet benefitów. Aktualnie poszukujemy stażystów w dziale wsparcia technicznego, doradców technicznych oraz specjalistów ds. aluminium – mówi Joanna Jeziorowska, Dyrektor HR OKNOPLAST.

Do korzyści, z jakich skorzystać mogą pracownicy OKNOPLAST należą m.in. ubezpieczenie grupowe, karta sportowo-rekreacyjna, prywatna opieka medyczna, kursy językowe prowadzone w godzinach pracy.

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST