środa, 18 listopada 2015

Narzędzie dla architektów od POL-SKONE

Drzwi wewnętrzne PolSkone Arco
Z myślą o projektantach, producent drzwi POL-SKONE stworzył platformę biblioteki.pol-skone.pl. Portal zawiera cyfrową bibliotekę produktów, która ułatwi architektom pracę. Kolekcje drzwi zewnętrznych i wewnętrznych mogą być użyte m.in. w wizualizacjach wnętrz.

Portal www.biblioteki.pol-skone.pl to narzędzie, które ułatwi pracę projektantów. Strona oferuje łatwy dostęp do katalogu produktów, dzięki czemu proces doboru odpowiednich elementów wykończenia wnętrz w konkretnych projektach jest krótszy i wygodniejszy.

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i licznym zapytaniom pracowni projektowych, stworzyliśmy internetową bazę naszych produktów. Mamy nadzieję, że nasz nowy portal będzie dla nich praktycznym i funkcjonalnym narzędziem pracy, które ułatwi prezentację przygotowywanych projektów wnętrz – tłumaczy Michał Andrzejak z działu Marketingu POL-SKONE Sp. z o. o.

Strefa architekta oferuje pełną gamę produktów marki POL-SKONE. Istnieje możliwość bezpośredniego pobrania konkretnego modelu drzwi w wybranym formacie plików: DWG 3D, RFA lub 3DS. Udostępnione pliki producenta można zapisać w wysokiej rozdzielczości.

Zbiór gromadzi obecnie ok. 100 produktów. W przyszłości strona będzie rozszerzana i znajdą się na niej kolejne nowości POL-SKONE.

Źródło: POL-SKONE
Foto: POL-SKONE