czwartek, 26 listopada 2015

Ciepłe oknach w atrakcyjnej cenie

Producent MS więcej niż OKNA ogłosił promocję zimową, obowiązującą od 9 listopada do 10 grudnia 2015r. Produkty Pomorskiej Fabryki Okien można kupić obecnie nawet do 11 procent taniej!

Wybierając okna warto przeanalizować indywidualne potrzeby i specyfikę obiektu, w którym stolarka będzie montowana. Na co więc zwrócić uwagę podczas poszukiwań? Oczywiście głównie na jakość i koszty. Warto poszukać promocji cenowych, ale kierowanie się tylko kwotą rabatu nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Czasami kilkanaście procent obniżki okazuje się ciekawą ofertą, ponieważ realnie przekłada się na niższą cenę. Informacje o rabatach rzędu 30-40 procent nie zawsze oznaczają atrakcyjną cenę. Wprowadzona w listopadzie przez MS więcej niż OKNA - Promocja Zimowa zakłada rzeczywisty spadek cen okien o 11 procent i korzystny stosunek jakości do ceny.

Pomorska Fabryka Okien stawia na wysokie parametry techniczne (m.in. potwierdzone certyfikatami parametry przenikania ciepła), estetykę (szeroka gama kolorów oklein, pozwalająca na dopasowanie okien do elewacji, możliwość wyboru różnych rozmiarów i kształtów stolarki). Firma zadbała także o komfort użytkowania okien - długotrwała eksploatacja chroniona jest gwarancją, którą można przedłużyć nawet do 7 lat.

W ramach Promocji zimowej produkty marki MS więcej niż OKNA można obecnie kupić aż do 11 procent taniej. Trzeba jednak pospieszyć się z podjęciem decyzji. Na zniżki można liczyć nawet przy zakupie z odroczonym w czasie terminem produkcji. Promocją zostały objęte okna PVC (z wyłączeniem linii N.ergo), drzwi zewnętrzne i drzwi tarasowe PVC, a także rolety i moskitiery.

W ofercie zimowej nie zabrakło również promocji produktowych. Warto zastanowić się nad zakupem sterowania radiowego do rolet (za 1 zł do rolety z silnikiem Orange za 228 zł netto), wkładu 3-szybowego do okien TYTANOWEtermo lub MS evolution [82] (za 1 zł/m2 netto), a także wkładu 3-szybowego do okien MSline+, MSline i Wood Look (za 10 zł/m2 netto).


Źródło: M&S
Foto: M&S