środa, 28 października 2015

FAKRO laureatem konkursu Dobry Wzór

Spółka FAKRO ponownie została nagrodzona w konkursie Dobry Wzór 2015. Jury doceniło innowacyjne okno do dachów płaskich DXW.

Konkurs Dobry Wzór organizowany jest przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Celem plebiscytu jest wyróżnienie produktów i usług cechujących się wyjątkową jakością wzornictwa.

FAKRO jest jedną z bardziej innowacyjnych firm w Polsce. W firmie w dziale rozwoju produktów pracuje ponad stu konstruktorów. Wynikiem ich pracy jest m.in. nagrodzone okno do dachów płaskich DXW, które dzięki wzmocnionej nośności oraz antypoślizgowej powłoce pozwala na chodzenie po nim.

- Okno to jest najnowszym produktem z wprowadzonej na rynek w ostatnich trzech latach bogatej rodziny okien do dachów płaskich. Produkt ten potwierdza założenia firmy FAKRO, która swoje produkty firmuje hasłem „okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość” - powiedział Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Wyróżnione produkty i usługi można obejrzeć podczas trwającej od 23 października do 20 listopada 2015r. wystawie Dobry Wzór 2015 w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

FAKRO laureatem konkursu Dobry Wzór

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO