wtorek, 29 września 2015

Plisy ANWIS w specjalnej promocji

Żaluzje plisowane (plisy) marki ANWIS to propozycja dla osób ceniących nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Są one uniwersalnymi i ciekawymi osłonami przeciwsłonecznymi. Skutecznie przesłonią dowolną część okna, także o nietypowym kształcie i zamontowanego pod dowolnym kątem do podłogi. Dzięki temu można je wykorzystywać w oknach dachowych i poziomych przeszkleniach ogrodów zimowych.


Plisy to przesłony, które umożliwiają wykorzystanie efektownych rozwiązań: dwóch tkanin w jednym systemie, dwóch oddzielnych systemów montowanych na jednym oknie i tkaniny duo dającej efekt pełnego zaciemnienia. Nie można przy tym pominąć nowoczesnego wzornictwa tkanin, ich kolorów, wzorów i faktur. Pod tym względem kolekcje plis zmieniają się dopasowując do aktualnie panujących trendów.

Systemy plis są tak zaprojektowane, aby łatwo można było dobrać detale (rynny z uchwytami, prowadnice i osłony) do kolorystyki okien. Z kolei bogata kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających (w ofercie firmy ANWIS dostępnych jest ponad 350 rodzajów), pozwala łatwo dopasować plisy do funkcji, jaką mają pełnić. Ich wygodną obsługę i bezproblemowe sterowanie materiałem złożonym w harmonijkę zapewnią uchwyty, sztyce, korby lub napęd elektryczny.

Obecnie warto skorzystać z okazji do zakupu plis ANWIS w specjalnej ofercie. Wystarczy wybrać odpowiednie dla siebie plisy, wypełnić formularz na stronie internetowej producenta i odebrać 10% rabatu. Promocja obowiązuje do 15 grudnia 2015 r. Regulamin na: www.anwis.pl.

Źródło: ANWIS
Foto: ANWIS