wtorek, 29 września 2015

Aluminiowe drzwi Eunika – styl i funkcjonalność

W ofercie producenta stolarki DAKO, znaleźć można wiele ciekawych modeli drzwi zewnętrznych. Na wyjątkową uwagę zasługują aluminiowe drzwi Eunika. Mocne, stabilne i ciepłe skrzydło wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem.

Drzwi Eunika produkowane są z wysokiej jakości aluminium. Cechuje je dwustronnie nakładkowa budowa (skrzydło od strony zewnętrznej i wewnętrznej stanowi jednolitą płaszczyznę, co zapewnia prestiżowy wygląd).

Ciepło już od progu
Znakomite parametry izolacyjności cieplnej drzwi Eunika zapewnia termoizolacyjna pianka poliuretanowa. Zależnie od wymiaru skrzydła, grubość pianki wynosi 72mm lub 85mm. O energooszczędnych zaletach modelu przesądza również użycie aluminiowego profilu oraz progu z przekładką termiczną. Współczynnik przenikania ciepła Ud dla drzwi referencyjnych o wymiarach 1300x2350mm i profilu 90mm wynosi 0,66 W/m2K.

Graj w kolory!
Prosta, nowoczesna linia drzwi Eunika dobrze komponuje się z architekturą o nowoczesnym wyglądzie. Podłużna aplikacja ze stali szlachetnej nadaje produktowi elegancki charakter. Szeroki wybór kolorów z palety RAL pozwala dopasować wybarwienie panelu i ramy do praktycznie każdego stylu elewacji. Dzięki konfiguratorowi na stronie DAKO, w prosty sposób można wykreować dostosowaną do indywidualnych potrzeb wersję kolorystyczną drzwi. Co ważne, drzwi Eunika dostępne są w kompozycji HarmonyLine, co oznacza, że w ofercie DAKO znajduje się dedykowana do drzwi, spójna estetycznie linia okien, drzwi oraz rolet.


Orientacyjna cena brutto drzwi w wyposażeniu standardowym i standardowych wymiarach
- system DA-77N – 9594 zł brutto (23% VAT)
- system DA-90N – 11685 zł brutto (23% VAT)

Wyposażenie standardowe
- ościeżnica /profil DA-90 lub DA-77/
- próg aluminiowy z przekładką termiczną
- 3-punktowa zasuwnica automatyczna
- klamka na dzielonym szyldzie z rozetą
- wkładka z motylkiem
- zawiasy rolkowe

Konfigurator drzwi dostępny pod adresem: http://dako.eu/konfigurator/

Źródło: DAKO
Foto: DAKO