wtorek, 25 sierpnia 2015

Puchar VELUX w maratonie MTB Branży Budowlanej

Sportowe emocje, rywalizacja i nagrody dla zwycięzców - to wszystko czeka na uczestników wyścigu w klasyfikacji „Puchar VELUX”. Impreza odbędzie się w 26 września br. w Kielcach w ramach LOTTO Poland Bike Marathon i targów rowerowych KIELCE BIKE-EXPO.

W zmaganiach mogą wziąć udział entuzjaści kolarstwa górskiego związani z branżą budowlaną: wykonawcy, handlowcy, dystrybutorzy materiałów budowlanych, projektanci oraz architekci. Wystarczy zapisać się przez system rejestracji organizatora, dostępny na stronie www.polandbike.pl. Warto zrobić to już dziś, gdyż pierwsze 50 zarejestrowanych osób otrzyma koszulki rowerowe VELUX.

Rowerzyści będą rywalizować na dystansach: 30 i 60km dla mężczyzn i 30km dla kobiet. Na wszystkich uczestników klasyfikacji VELUX czekają na mecie pamiątkowe medale, a na zwycięzców puchar i nagrody rzeczowe.

Już od dwóch lat firma VELUX angażuje się w imprezy związane z kolarstwem. Wszyscy, którzy cenią rywalizację i aktywny tryb życia mogli dotychczas uczestniczyć w wielu wydarzeniach sportowych: Mistrzostwach Polski Architektów w Maratonie MTB, Tour de Pologne Amatorów oraz Pucharze Górskim i Pucharze VELUX w maratonie MTB. W sumie, na trasie pojawiło się już ponad 160 kolarzy z branży budowlanej.

- Sponsoring sportowy to ważny element naszej strategii. W ten sposób promujemy nie tylko energooszczędne i komfortowe budownictwo, ale także zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Dla mnie, jako rowerzysty, promocja kolarstwa ma szczególne znaczenie. Nie tylko kibicuję rowerowej drużynie VELUX, ale sam regularnie biorę udział w wyścigach MTB - mówi Jakub Bogacz, dyrektor marketingu VELUX Polska.

Udział w zawodach to nie tylko dobry sposób na sprawdzenie własnych umiejętności, ale również okazja do spotkania się i wymiany opinii ze znajomymi z branży budowlanej.

- Kolarstwo to moja wielka pasja, dlatego do aktywnego stylu życia zachęcam także naszych partnerów biznesowych: dekarzy, dilerów czy architektów. Dzięki temu łączą nas nie tylko sprawy służbowe, ale także wspólne, sportowe zainteresowania - mówi Tomasz Procel, przedstawiciel handlowy firmy VELUX.

Grupa VELUX od lat wspiera różne wydarzenia sportowe. Największa zbliżająca się impreza to Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn 2016 w Polsce, których będzie oficjalnym sponsorem. Poza tym, od 2010r. jest sponsorem tytularnym Europejskiej Ligi Mistrzów Piłkarzy Ręcznych „VELUX EHF Champions League”. Firma angażuje się ponadto w lokalne aktywności sportowe, m.in. Bieg Europejski na 10km w Gnieźnie.

Źródło: VELUX
Foto: VELUX