piątek, 14 sierpnia 2015

FAKRO wyróżnione tytułem „Dobra Marka 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma”

Fakro - siedziba firmy
Spółka FAKRO została wyróżniona tytułem „Dobra Marka 2015 - Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii: Markizy zewnętrzne. Nagroda przyznawana jest od sześciu lat w ramach programu organizowanego przez Redakcję Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita oraz Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie.

W ramach plebiscytu przeprowadzono badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów. Przedmiotem analiz, dokonanych m.in. na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały przede wszystkim: pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres, jakość prezentowana przez produkt lub usługę oraz stopień zaufania klientów.

- Serdecznie dziękujemy za dostrzeżenie naszej pracy oraz wysokiej jakości produktów oferowanych przez firmę FAKRO. Cieszy nas i mobilizuje do dalszego rozwoju i innowacji uznanie markiz zewnętrznych za towar odpowiadający na potrzeby klienta. Wyróżnienie jest dla nas rekomendacją oraz dowodem zaufania ze strony naszych partnerów i konsumentów – skomentowali wynik konkursu Przedstawiciele Fakro.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO