czwartek, 20 sierpnia 2015

ALUPROF ze Złotym Konsumenckim Liderem Jakości

Firma ALUPROF została wyróżniona Złotym Godłem w V edycji plebiscytu Lider Jakości 2015 w kategorii „Profile i systemy z aluminium” organizowanego przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku dystrybuowanego z Dziennikiem Gazetą Prawną.

Program Konsumencki Lider Jakości wyłania najlepsze z punktu widzenia konsumentów marki i firmy funkcjonujące na polskim rynku. W kategorii „Profile i systemy aluminiowe” złote godło w konkursie otrzymała firma ALUPROF SA. Nagroda potwierdza, że produkty tej marki cieszą się zainteresowaniem i zaufaniem klientów.

Ogromnie cieszy nas, że konsumenci cenią produkty ALUPROF, w których projektowanie i produkcję wkładamy całe serce. Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się liderem w swojej branży, co podkreślają liczne nagrody, w tym złote godło w rankingu Konsumencki Lider Jakości – mówi Bożena Ryszka, Kierownik Działu Marketingu i Public Relations ALUPROF SA.

W badaniach Konsumenckich Liderów Jakości, w których udział wzięło ok. 10 400 respondentów, oceniane były głównie dwa parametry: identyfikacja stopnia rozpoznawalności produktów bądź usług oraz lojalności wobec danego producenta czy usługodawcy. Wybrano mieszaną analizę badawczą, aby wyniki były jak najbardziej rzetelne, obiektywne i profesjonalne. Składają się na nią takie badania jak: kwestionariuszowe (badanie eksperckie dotyczące kwalifikacji marek w kategoriach produktowych), pilotażowe (na losowo wybranej grupie konsumentów), face-to-face z konsumentami (ankieta pilotowana z udziałem badacza), opinii w ramach CAWI (przeprowadzone za pośrednictwem kanału on-line).

Źródło: ALUPROF
Foto: ALUPROF