czwartek, 9 lipca 2015

Wakacyjna promocja OKNOPLAST

Na okres letni, firma OKNOPLAST przygotowała ciekawą ofertę promocyjną. Do końca sierpnia b.r. przy zakupie okien wraz z roletami można uzyskać 6 procent rabatu! Zniżka dotyczy systemów okiennych i rolet, w tym nowego okna PROLUX oraz rolety Sol Evolution.

Światło źródłem samopoczucia
Ważnym czynnikiem wpływającym na samopoczucie i zdrowie ludzi jest światło naturalne. W naszej szerokości geograficznej, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, jesteśmy narażeni na niedostatek promieni słonecznych. Dlatego firma OKNOPLAST opracowała system okienny PROLUX. Nowatorski system to odpowiedź na trendy w nowoczesnym projektowaniu budynków, w których ważną role odgrywają światło i przestrzeń.

- PROLUX wyróżnia między innymi większa powierzchnia szyby i smuklejsze profile PVC, dzięki czemu do pomieszczenia wpada do 22% więcej światła słonecznego. Na nowoczesny design okna składa się m.in. tzw. klamka centralna, umieszczona dokładnie na środku słupka ruchomego, będąca pierwszym w Polsce tego rodzaju rozwiązaniem – podkreśla Grzegorz Bułat, Kierownik Technologii OKNOPLAST.

Zalety rolety
Rolety podczas lata zabezpieczają wnętrze przed nadmiernym przegrzaniem, w zimie natomiast przed utratą ciepła. Odpowiednio zabezpieczona i zainstalowana puszka rolety w murze, czy też wyposażenie jej w dodatkowe przekładki termiczne, zapewniają większą izolacyjność termiczną całej konstrukcji. Sporą rolę odgrywa także pancerz wypełniony pianką poliuretanową. W momencie opuszczenia tworzy on dodatkową warstwę powietrzną pomiędzy środowiskiem zewnętrznym, a oknem. Poza walorami termicznymi rolety stanowią dodatkowe zabezpieczenie budynku przed uszkodzeniami mechanicznymi, chronią prywatność i poprawiają bezpieczeństwo.

System rolet nadstawnych Sol Evolution to uniwersalne rozwiązanie, spełniające wymagania zwolenników rolet niezabudowanych, zabudowanych od wewnątrz lub zewnątrz oraz całkowicie zabudowanych.

- Nowy produkt OKNOPLAST jest jedynym na rynku, gdzie standardowo stosowana jest izolacja i wyższy parametrach termoizolacyjny. Dodatkowa zaleta to systemowe łączenie z ramą specjalnie opracowane do okien OKNOPLAST, a także dopasowanie kolorystyki skrzynki rolety do koloru okna. Poza tym istotną przewagą jest głębokość skrzynki, która nie powoduje trudności przy innych pracach remontowych. – dodaje Grzegorz Bułat.

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST