wtorek, 7 lipca 2015

POL-SKONE wśród laureatów plebiscytu „Lubelskie Firmy 25-lecia”

Firma POL-SKONE znalazła się pośród pięciu najważniejszych „Lubelskich Firm 25-lecia”. Zwycięzców wybrało jury powołane przez „Gazetę Wyborczą” w Lublinie. Kapituła doceniła sukcesy, jakie przedsiębiorstwo odniosło w ostatnim ćwierćwieczu.

Plebiscyt odbył się z okazji 25-lecia „Gazety Wyborczej” w Lublinie. Wśród nagrodzonych firm nie zabrakło spółki POL-SKONE, producenta okien i drzwi.

Wyróżnienie, które otrzymaliśmy jest dla nas szczególne znaczące, bowiem właśnie w tym roku nasza firma obchodzi srebrny jubileusz. Jest mi ogromnie miło, że całokształt naszej pracy oraz nasz wieloletni wysiłek został uhonorowany przez kapitułę – mówi Anna Szulżyk – Maciąg, Dyrektor Finansowy POL-SKONE.

W plebiscycie udział wzięło ponad 170 przedsiębiorstw zgłoszonych przez czytelników Gazety. Jego celem było wyróżnienie firm, które najlepiej odnalazły się w realiach wolnego rynku i w ostatnich 25 latach zajęły szczególne miejsce na gospodarczej mapie regionu. Firma POL-SKONE znalazła się w ścisłym, liczącym 25 przedsiębiorstw, gronie laureatów, a następnie otrzymała statuetkę przeznaczoną dla pięciu najbardziej wyróżniających się firm regionu.

Źródło: POL-SKONE
Foto: T. Rytych