środa, 1 lipca 2015

OKNOPLAST po raz piąty Złotą Budowlaną Marką Roku

OKNOPLAST po raz kolejny został wyróżniony tytułem Budowlanej Marki Roku w kategorii okna elewacyjne. Stabilność i siła marki zostały ponadto docenione tytułem Champion Roku. Laureaci wyłaniani są w plebiscycie konsumenckim prowadzonym przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Wyróżnienia te otrzymują najlepsze firmy budowlane na polskim rynku.

Organizatorem Rankingu Budowlana Marka Roku jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku Sp. z o.o., instytut, będący liderem badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego. Tytuły przyznawane są na podstawie niezależnych badań ankietowych na reprezentatywnej próbie ponad 2 tysięcy firm wykonawczych z całej Polski. Specjaliści budowlani oceniają częstotliwość stosowania danej marki, jakość produktów oraz relację ceny do jakości.

Firma OKNOPLAST uzyskała w tym roku aż dwa tytuły w kategorii okna elewacyjne: Złotej Budowalnej Marki Roku, zdobywanej nieprzerwanie od 2009r. oraz Złotego Championa Roku, przyznawanego markom od cieszącym się renomą wśród wykonawców.

Statuetki wręczono 26 czerwca podczas Gali w Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy. W wydarzeniu uczestniczyło 90 przedstawicieli największych producentów materiałów budowlanych w Polsce, stowarzyszeń branżowych oraz mediów.

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST