piątek, 3 lipca 2015

Nowe Okna MSline+

Producent MS więcej niż OKNA wprowadził na rynek najbardziej uniwersalny produkt w swojej ofercie. Okna MSline+ to propozycja skierowana do osób poszukujących ciepłej, trwałej i bezpiecznej stolarki, dostosowanej do wymagań nowoczesnego budownictwa, a jednocześnie oferowanej w przyjaznych cenach.

Od kilku lat wzrasta zainteresowanie inwestorów energooszczędnością. Jest ono wynikiem wzrostu świadomości inwestorów oraz „zaciskania pasa” podczas użytkowania budynków. Klienci coraz częściej szukają technologii, które zapewnią im zdrowie, komfort oraz pozwolą na oszczędności w domowym budżecie. Jednym z rozwiązań, pozwalających w ekonomiczny sposób zredukować wydatki związane z ogrzewaniem, jest montaż energooszczędnych okien MSline+.

MSline+ to okna bazujące na 6-komorowych profilach Salamander o szerokości 82mm. Najnowsze produkty firmy MS więcej niż OKNA nie tylko spełniają aktualnie obowiązujące wymagania energetyczne, ale także te, które zaczną obowiązywać dopiero w 2021r.
Okna MSline+ są standardowo wyposażane w pakiet okuć obwiedniowych MACO, pakiet bezpieczeństwa z trzema ryglami antywłamaniowymi oraz klamkę METZ z mechanizmem Secustic, stanowiącym zabezpieczenie przed włamywaczami.

Okna MSline+, w odróżnieniu do konkurencyjnych rozwiązań, dają możliwość wyboru ramy i słupka wyposażonych w środkową, trzecią uszczelkę (MD). Dodatkowa uszczelka podwyższa parametry izolacyjności akustycznej i termicznej oraz zapewnia lepszą szczelność.
Stolarka MSline+, dzięki zastosowaniu środkowej uszczelki oraz potrójnej szyby SUPERtermo 0,5 W/m²K, pozwala na uzyskanie dla okna referencyjnego (wym. 1230x1480mm) współczynnika przenikania ciepła o wartości Uw=0,78 W/m²K. Osiągnięcie takich wyników przenikalności cieplnej w tym segmencie cenowym jest czymś wyjątkowym. Zastosowane w szybie SUPERtermo 0,5 W/m²K powłoki termiczne ClimaGuard Premium2, sprawiają, że do wnętrza przedostaje się więcej światła oraz ciepła słonecznego w zimie. Powłoki niskoemisyjne w produktach MS więcej niż OKNA, pozwalają na osiągnięcie parametrów przenikania energii słonecznej na poziomie g=53%, podczas gdy najpopularniejsze produkty konkurencyjne cechuje współczynnik g na poziomie ok. 49%.

W ofercie wyposażenia opcjonalnego okien MSline+ z szybami SUPERtermo 0,5 W/m²K dostępne są m.in.: ciepła kolorowa ramka międzyszybowa CHROMATECH ultra, która doprowadza parametry techniczne okna do poziomu, który do tej pory był zarezerwowany dla okien pasywnych.

Bogata paleta 40 kolorów oraz długa lista możliwych opcji dostępnych w oknach MSline+ pozwalają dopasować je do indywidualnych potrzeb. Klienci, dla których najwyższe parametry cieplne nie są najistotniejsze, mogą wybrać wersję z dwoma uszczelkami (AD) oraz z pakietem dwuszybowym 1,1 W/m²K, która także spełnia obecne wymagania ochrony cieplnej.

Najnowszy produkt MS więcej niż OKNA został wyróżniony w konkursie TOPTEN Okna 2015, premiującym najlepszą pod względem energooszczędności i opłacalności (stosunku parametrów do ceny) stolarkę na rynku polskim. Oprócz okien MSline+ z trzema uszczelkami, nagrodami uhonorowane zostały okna MS evolution [pasywne] oraz okna drewniane NIV 92 FA.

Źródło: M&S
Foto: M&S