środa, 22 lipca 2015

Nowa sportowa strategia marki Schüco

Schüco od wielu lat wspiera rozwój sportu. Obecnie działania firmy w tym zakresie przybrały formę programu Schüco Sports, propagującego zrównoważony rozwój oraz aktywność fizyczną pośród pracowników i partnerów firmy.

W ramach programu Schüco Sports firma łączy producentów, architektów, deweloperów i inwestorów z całego świata w jeden zespół. Każdy biorący udział w programie pracownik i partner marki Schüco staje się jej ambasadorem, promując jej naczelne wartości, takie jak odpowiedzialność, partnerstwo, perfekcja oraz zaangażowanie. Atmosfera sportowej rywalizacji i pasji w osiąganiu celu to podstawa do pracy nad rozwijaniem wspólnych projektów.

Wszyscy mogą być ambasadorami sportu
Nowa strategia sponsoringu sportu w firmie Schüco bazuje na programach „Ambasador Marki” oraz „Rywalizacja sportowa i sponsoring”. Pierwszy z nich jest dedykowany dla pracowników, którzy uprawiają zawodowo lub rekreacyjnie jedną z ponad 220 dyscyplin sportowych. Dotychczas ponad 1200 nowych ambasadorów marki Schüco na całym świecie otrzymało pakiety z akcesoriami sportowymi, oznaczonymi jej logotypem. Spółka Schüco organizuje i sponsoruje także wydarzenia sportowe, w których biorą udział w jej barwach pracownicy i partnerzy.

- Jako wspólne działanie pod jedną marką strategia Schüco Sports odzwierciedla naszą fascynację sportem. Tworzą się nowe społeczności zebrane wokół wspólnej idei sportu, w ramach których nasi pracownicy mają okazję poznać się na nowo – mówi Andreas Engelhardt, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Schüco.

Schüco buduje dom dla sportu
Schüco wspiera sport również dzięki swoim rozwiązaniom powłok budynków. Dostarcza energooszczędnych produktów takich jak okna, drzwi i fasady do wznoszenia stadionów, aren i hal sportowych. Przykłady świadczące o zaangażowaniu marki Schüco w rozbudowę infrastruktury sportowej to m.in. BayArena w Leverkusen, Weserstadion w Bremie czy SchücoArena w Bielefeld.

Źródło: SCHÜCO
Foto: SCHÜCO