poniedziałek, 6 lipca 2015

Architekci doceniają wsparcie techniczne FAKRO

Przewodnik dla Architekta
Architekci wskazali FAKRO jako firmę oferującą najlepsze wsparcie techniczne w pracy. Badanie przeprowadzono techniką wywiadu telefonicznego wspomaganego komputerowo pośród czterystu architektów projektujących budynki.

Architekci odpowiadali na pytania związane z obsługą i oferowanymi do pracy materiałami przez firmy producenckie. Na pytanie, która firma oferuje najlepsze wsparcie techniczne architekci spontanicznie wskazywali firmy i najlepszy wynik uzyskała firma FAKRO, producent okien dachowych i schodów strychowych.

Architekci docenili FAKRO za sprawną obsługę techniczną, informacje o nowościach, aktualne katalogi, dobrą organizację plików CAD oraz za szkolenia.

Firma FAKRO ceni współpracę z profesjonalistami i cały czas przygotowywane są nowe pomoce wspierające pracę. Dla architektów oferowane są różne materiały, np. Przewodnik dla Architekta, biblioteki CAD produktów FAKRO oraz dedykowana zakładka na stronie internetowej zawierająca: przykładowe realizacje z produktami FAKRO, konkursy dla Architektów oraz certyfikaty produktów. Warto podkreślić, że w firmie FAKRO pracuje zespół projektantów, oferujący specjalistyczne wsparcie w postaci rozwiązywania niestandardowego zastosowania produktów. Dla architektów stworzono także infolinię. Na terenie całego kraju swoją pomoc oferują Doradcy Techniczni FAKRO, z którymi można spotkać się w biurze lub na budowie.

Firma FAKRO jest także organizatorem specjalistycznych szkoleń branżowych. Uczestniczący w nich architekci mają możliwość poznania nowości produktowych FAKRO, przekonania się o jakości wyrobów oraz poznania firmy od kulis: działu badań i rozwoju, działu kontroli jakości i zakładu produkcyjnego.

- Wszystkim architektom bardzo dziękujemy za docenienie naszej pracy i obiecujemy, że będziemy intensywnie pracować nad utrzymaniem dotychczasowego poziomu wsparcia - zaznacza Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, Specjalista ds. Współpracy z Architektami FAKRO.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO