czwartek, 16 lipca 2015

ALUPROF z podwójną „Złotą Budowlaną Marką Roku 2015”

ALUPROF, producent systemów aluminiowych, został wyróżniony w rankingu „Budowlana Marka Roku”. W kategorii materiałów budowlanych tytuł „Złotej Budowlanej Marki Roku 2015” firma zdobyła w kategoriach: aluminiowe profile okienne oraz systemy roletowe.

„Budowlana Marka Roku” to ranking przygotowywany przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku. Zestawienie prezentuje polskie marki cieszące się największą renomą pośród inwestorów i wykonawców. Podobnie jak w poprzednich latach i w tegorocznej edycji, nie zabrakło marki ALUPROF.

„Złotą Budowlaną Marką Roku 2015” zostały nagrodzone po raz drugi aluminiowe profile okienne oraz systemy roletowe, które awansowały ze srebrnej pozycji z 2014r.

Obecność produktów ALUPROF w rankingu „Budowlana Marka Roku” potwierdza silną pozycję przedsiębiorstwa na krajowym rynku. Sukces jest pochodną ciągłych inwestycji w rozwój i badania, dzięki którym oferta firmy spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników – podsumowuje Tomasz Grela, Prezes Zarządu ALUPROF S.A. – „Złoto” cieszy, a jednocześnie zobowiązuje do podejmowania nowych wyzwań – dodaje.

Ranking Budowlana Marka Roku jest przeprowadzany cyklicznie przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku od 2001r. Nagrody przyznawane są na podstawie ogólnopolskich badań, realizowanych w różnych grupach odbiorców produktów budowlanych. W rezultacie, na ich podstawie powstaje zestawienie prezentujące najbardziej uznane marki o silnej pozycji na rynku. Budowlana Marka Roku jest jednym z najważniejszych tego typu wyróżnień w branży budowlanej.

Gala wręczenia nagród odbyła się 26 czerwca br., w Hotelu Venecia Palce w Michałowicach k. Warszawy. W imieniu Zarządu firmy nagrodę odebrała Elżbieta Dziubak, Generalny Architekt ALUPROF.

Źródło: ALUPROF
Foto: ALUPROF