czwartek, 25 czerwca 2015

OKNOPLAST doceniony w konkursie Ekskluzywna Stolarka VIP

23 czerwca w Pałacyku w Jabłonnej odbyła się Gala Konkursu Ekskluzywna Stolarka VIP 2015, podczas której ogłoszono wyniki 7. edycji konkursu na najlepszą stolarkę budowlaną. Prolux – nowy system okienny marki OKNOPLAST został nagrodzony w kategorii Okno PVC Energy&Design.

Jury konkursu doceniło okno Prolux za bardzo dobrą termoizolacyjność oraz estetykę. Nowy produkt OKNOPLAST, to innowacyjny system okienny wyróżniający się m.in. większą powierzchnią szyby i smuklejszymi profilami PVC. Dzięki tym rozwiązaniom do pomieszczenia wpada do 22 procent więcej światła słonecznego.

Na nowoczesne wzornictwo okna składa się także węższy o 33 procent słupek ruchomy z symetrycznie umieszczoną klamką centralną, będący pierwszym w Polsce tego typu rozwiązaniem.

Zgodnie z założeniami konkursu, zgłaszane produkty muszą spełniać nie tylko wymogi Kapituły Konkursu Programu Stolarka VIP oraz spełniać oczekiwania Klientów. System Prolux to odpowiedź na trendy w nowoczesnym projektowaniu budynków, w których główne role odgrywają światło i przestrzeń.

Program „Ekskluzywna Stolarka VIP” to przedsięwzięcie portalu www.stolarkavip.pl oraz firmy GEC Consulting. Program oceny i weryfikacji produktów powstał z myślą o klientach indywidualnych poszukujących dobrych produktów stolarki: okien, drzwi, rolet, markiz i bram garażowych oraz technik montażowych.

Podczas Gali przyznano także wyróznienia w ramach programu „Rekomendowane Salony Stolarki” za wysoką jakość obsługi oraz oferowanie rzetelnej i profesjonalnej pomocy przy wyborze stolarki okiennej. Tytuł Laureata Programu otrzymał jeden z partnerów handlowych OKNOPLAST – salon NOVA BP z Legionowa.

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST