czwartek, 11 czerwca 2015

Okno do dachów płaskich DXW marki FAKRO nominowane do nagrody Dobry Wzór.

Okno do dachów płaskich DXW, to kolejny produkt nominowany do nagrody Dobry Wzór. Ten innowacyjny produkt o ciekawym wzornictwie dedykowany jest do dachów płaskich oraz tarasów użytkowych.

Konstrukcja o wzmocnionej nośności oraz powłoka antypoślizgowa okna DXW pozwalają na swobodne chodzenie po nim, umożliwiając bezproblemowe przemieszczanie się na tarasach lub dachach. Dzięki temu, że powierzchnia okna DXW licuje się z powierzchnią pokrycia dachu/tarasu okna tworzą bezpieczną przestrzeń, którą można użytkować.

Okno DXW może zostać spersonalizowane poprzez wykończenie z zewnątrz w dowolnym kolorze z palety RAL Classic.

Wyjątkowe zalety okna DXW zostały już docenione przez Kapitułę konkursu Złoty Medal targów BUDMA 2015, która przyznała produktowi FAKRO to wyróżnienie.

Organizowany corocznie od 23 lat "Dobry Wzór" to konkurs, do którego produkty wskazywane są przez niezależny monitoring wzorniczy rynku - Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W wyniku monitoringu do konkursu zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty i usługi zostały rekomendowane przez ekspertów Instytutu, jako spełniające wymogi dobrego wzornictwa. Patronem Honorowym konkursu jest Minister Gospodarki.

W poprzednich latach nagrodami „Dobry Wzór” zostały nagrodzone: dachowe okno balkonowe FGH-V Galeria oraz markiza AMZ Solar.

Źródło: FAKRO
Foto: FAKRO