poniedziałek, 1 czerwca 2015

Nowe, ciepłe i ekonomiczne okna DAKO

Okna PVC DAKO serii DPB-82 miały swoją premierę kilka tygodni temu. Przedstawiciele firmy już teraz potwierdzają, że wdrożenie do oferty DAKO okien łączących znakomitą termikę z atrakcyjną ceną było strzałem w dziesiątkę.

- Wnioskujemy tak na podstawie wyników sprzedaży naszych nowych okien w pierwszym miesiącu po ich premierze – mówi Dyrektor Handlowy DAKO, Tomasz Radecki. - Zamówienia na okna DPB-82 zaczęły spływać od razu po ich wprowadzeniu na rynek. Skala zainteresowania pokazuje, że zaoferowanie klientom produktu bardzo ciepłego i jednocześnie atrakcyjnego cenowo to posunięcie, na którym sieć dystrybucji DAKO mocno skorzysta – dodaje.

Źródłem sukcesu produktu ma być połączenie atrakcyjnej ceny zakupowej z wysoką izolacyjnością termiczną.

Gdy idzie o cenę, mogę powiedzieć że wprowadzone warunki handlowe wywołały natychmiastowy, impulsowy skok sprzedaży co jest najlepszą rekomendacją – komentuje Dyrektor Handlowy DAKO.

Uw konstrukcji DPB-82 o wymiarach 1230x1480mm w standardowym wyposażeniu osiąga wynik 0,76 W/m2K.

- Przy zastosowaniu ciepłej ramki, parametr można poprawić do 0,72 W/m2K – tłumaczy Tomasz Radecki.

Tak dobry współczynnik to zasługa 6-komorowego profilu ze specjalnie umiejscowionym wzmocnieniem stalowym oraz energooszczędnej szyby o Ug=0,5 W/m2K.

- Warto dodać, że Partnerzy Handlowi DAKO uzyskali silne wsparcie w sprzedaży nowego rozwiązania. Okna DPB-82 od dnia premiery były promowane w kampanii reklamowej na antenie radia RMF FM i Radia Zet – zaznacza Tomasz Radecki.

Energooszczędny, ale ekonomiczny produkt jest drugą przełomową premierą DAKO w tym roku. Poprzednia nowość –linia wizualnie dopasowanych okien, drzwi, bram i rolet HarmonyLine – została wdrożona w lutym. Obydwa działania wpisują się w długofalową strategię DAKO opartą o kompleksową, szeroką i maksymalnie dopasowaną do rynku ofertę.

Źródło: DAKO
Foto: DAKO