czwartek, 7 maja 2015

Złoty medal dla okna Prolux

Prolux, nowy system okienny firmy OKNOPLAST, został wyróżniony złotym medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego podczas targów EXPO DOM w Rzeszowie. Nowe okno doceniono m.in. za termoizolacyjność i estetykę.

Podczas Podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM 2015 swoje oferty zaprezentowało prawie trzysta firm, w tym producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych. Nie zabrakło nowości rynkowych, w tym innowacyjnego systemu okiennego marki OKNOPLAST. Został on nagrodzony przez wicemarszałka województwa złotym medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Wyróżnienie przyznano najlepszym propozycjom zaprezentowanym na targach.

System Prolux doceniono jako kolejne innowacyjne rozwiązanie OKNOPLAST, cechujące się m.in. większą powierzchnią szyby i smuklejszymi profilami PVC, dzięki czemu do pomieszczenia przenika do 22 procent więcej światła słonecznego. Nowoczesne wzornictwo okna podkreśla klamka centralna, umieszczona dokładnie na środku słupka ruchomego. Nowatorski system Prolux to odpowiedź na najnowsze trendy w projektowaniu budynków, w których główną rolę odgrywają światło i przestrzeń

Źródło: OKNOPLAST
Foto: OKNOPLAST