poniedziałek, 11 maja 2015

Rolety SCREEN w ofercie Anwis

Rolety SCREEN w ofercie Anwis
Osłony zewnętrzne optymalnie chronią nas przed uciążliwym działaniem promieni słonecznych. Prezentują się przy tym bardzo efektownie. Podążając za trendami w ochronie przeciwsłonecznej, firma ANWIS wzbogaciła swoją ofertę przesłon okiennych o nowy produkt – rolety screenowe.

Najnowszą propozycją producenta przesłon okiennych, firmy ANWIS, są rolety screenowe. Zwracają uwagę swoim wyglądem oraz zapewniają ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem wnętrz. Rolety te są idealną propozycją dla osób, które planują wielkogabarytowe przeszklenia. „Screeny” tworzą barierę, która pozwala utrzymać we wnętrzach komfortową temperaturę. Tym samym stają się wsparciem dla klimatyzatorów, redukując koszty eksploatacyjne obiektu. Skład tkanin screenowych zawierających włókna szklane i PVC wpływa na ich trwałość, odporność na warunki atmosferyczne oraz pozwala na łatwe czyszczenie i zwijanie na mokro.
Po rozwinięciu przesłony ograniczają przenikanie do pomieszczeń intensywnego światła słonecznego, ale również pozwalają na obserwowanie tego, co dzieje się na zewnątrz. Dodatkową zaletą jest oryginalny nowoczesny wygląd elewacji.

Charakterystyczną cechą zewnętrznych rolet screenowych ANWIS są zintegrowane z tkaniną prowadnice boczne tworzące system ZIP. Rura, na którą nawija się materiał, jest osłonięta skrzynką górną (owalną, kwadratową lub ściętą). Zarówno skrzynka jak i prowadnice są oferowane w pięciu standardowych kolorach (biały, biel kremowa, antracyt, antracyt strukturalny). Duża różnorodność odcieni i wzorów tkanin pozwala dobrać screeny do fasady budynku.
System ZIP napina tkaninę i stabilnie ją utrzymuje, dzięki czemu rolety po rozwinięciu są zabezpieczone przed silnymi podmuchami wiatru. „Ekrany” stają się skuteczną barierą dla insektów i zanieczyszczeń. Mogą zatem być montowane jako osłony altan, werand oraz balkonów.
Rolety screenowe można montować do ramy okna, konstrukcji fasady lub bezpośrednio do ściany. Sterowanie za pomocą pilota lub przełącznika pozwala wygodnie operować roletami, nawet tymi o dużych gabarytach. Przesłony te są tak zaprojektowane, aby można je było łączyć w zespoły lub podłączyć do systemu inteligentnego zarządzania budynku.

Źródło: ANWIS
Foto: ANWIS