środa, 20 maja 2015

MS więcej niż OKNA na rynku europejskim

Od paru lat zauważalny jest wzrost sprzedaży polskich okien i drzwi na rynkach europejskich. Według szacunków, eksport corocznie zwiększa się o 10 procent. Niewątpliwie jednym z większych polskich eksporterów jest MS więcej niż OKNA.

Jednym z celów firmy MS więcej niż OKNA jest zapewnienie dostępności produktów wszystkim klientom, w wielu miejscach świata. To właśnie dlatego firma stale poszukuje nowych rynków zbytu. Współpraca z partnerami z różnych stron świata przekłada się na dobre wyniki. W 2014 roku około 55 procent całej produkcji trafiło na rynki zagraniczne.

Przewaga polskich okien
Tym, co wyróżnia polskich producentów okien, jest jakość oferowanych przez nich produktów. Wykonanie na wysokim poziomie, dbałość o detale, to największe zalety polskiej stolarki. Dodatkowym atutem MS więcej niż OKNA jest zapewnianie kontrahentom sprawnej obsługi, logistyki oraz transportu. MS więcej niż OKNA gwarantuje swoim dystrybutorom wsparcie sprzedażowe i marketingowe na każdym etapie zakupów, co przekłada się na zadowolenie Klientów.

Europejski rynek MS więcej niż OKNA
MS więcej niż OKNA eksportuje swoje wyroby m. in. do Niemiec, Włoch, Portugalii, Holandii, Szwecji, Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Kanady. Największy rynek zbytu stanowią Niemcy, gdzie dostarczane są okna MSline. Najszybszy jednak wzrost eksportu produktów MS więcej niż OKNA dotyczy Włoch, gdzie najlepiej sprzedają się okna SEVENline.

- Oferta MS więcej niż OKNA jest bardzo szeroka. Produkty, które sprzedajemy na poszczególnych rynkach są urozmaicone i dostosowane do wymagań i uwarunkowań poszczególnych rynków - podkreśla Piotr Nadolny, Dyrektor Handlowy MS więcej niż OKNA.

Dzięki szerokiemu asortymentowi firma ma możliwość odnalezienia się na każdym rynku.

Szanse na dalszy rozwój eksportu na rynki zagraniczne, MS więcej niż OKNA upatruje w swojej obecności na międzynarodowych targach, m.in. w Norymberdze, Monachium, czy innych lokalnych wydarzeniach w Niemczech i Włoszech. Uczestnictwo w tego typu imprezach branżowych daje możliwość poszerzania relacji biznesowych.

Źródło: M&S
Foto: M&S