poniedziałek, 11 maja 2015

KRISPOL wprowadził na rynek nowe okna pasywne

Okna FEN 85
KRISPOL, producent bram, okien i rolet, wprowadził na rynek system okien pasywnych - FEN 85. System odpowiada na potrzeby domów pasywnych, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,76 [W/m²K] dla okna referencyjnego o wymiarach 1230×1480 mm.

Okna FEN 85 bazują na 6-komorowych profilach PVC o głębokości 85mm. Okna wyróżnia indywidualnie zaprojektowany system wzmocnień: wielokrotnie gięte wzmocnienie stalowe, obejmujące całą komorę skrzydła oraz zamknięte wzmocnienie o grubości 1,5mm w ościeżnicy. Zaletą okien FEN 85 jest ponadto potrójny system uszczelnień z dodatkową uszczelką środkową w profilu skrzydła.

Producent wyposaża okna FEN 85 w energooszczędne pakiety szybowe z ciepłą ramką, o szerokości do 48mm. Minimalna grubość pojedynczej szyby w pakiecie wynosi 4mm, co przekłada się na wysoki poziom izolacji akustycznej okien.

Kolorystykę okien FEN 85 można dopasować zarówno do wnętrza domu, jak i elewacji czy innych elementów stolarki. Producent oferuje kilkadziesiąt oklein do profili, w tym najnowsze wzory z autorskiej kolekcji 2015. Okleinowanie jest wykonywane w kilku wariantach: jedno-
i dwustronnie, a także w opcji Bikolor, czyli w różnych kolorach z obu stron. Oferta okien FEN jest technologicznie, kolorystycznie i gwarancyjnie spójna z pozostałymi produktami z oferty HOME marki KRISPOL.

Sprzedaż okien FEN 85 prowadzona jest poprzez sieć partnerskich punktów sprzedaży.

Źródło: KRISPOL
Foto: KRISPOL