piątek, 15 maja 2015

Buduj i remontuj z ISOVER oraz FAKRO. Odbierz nagrody!

Odpowiednio ocieplone ściany, dach oraz energooszczędne okna to podstawowe bariery ucieczki ciepła z wnętrza budynku i źródło oszczędności za ogrzewanie. Już teraz warto się przygotować do sezonu zimowego. 4 maja ruszyła wspólna akcja ISOVER i FAKRO, w której, za zakup wybranych produktów obu marek, można odbierać nagrody.

Właściwie ocieplone ściany i dach pozwolą na zatrzymanie prawie 60 procent ciepła w domu, a dobrej jakości energooszczędne okna to kolejne 20 procent. Takie oszczędności wpływają na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie oraz eksploatację obiektu.

Możemy wiele zyskać, jeśli już na etapie budowy domu zadbamy o wybór odpowiednich materiałów izolacyjnych i energooszczędnych okien. Warto zwrócić uwagę na okna o dużej powierzchni przeszklenia, które w chłodne dni zatrzymują ciepło wewnątrz budynku, a dodatkowo w słoneczną pogodę umożliwiają pasywne nagrzewanie pomieszczeń pozyskując darmowe ciepło z promieni słonecznych – tłumaczy Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu FAKRO.

Wspólna akcja promocyjna marek ISOVER oraz FAKRO jest skierowana do inwestorów indywidualnych – osób budujących lub remontujących dom. Znani producenci materiałów izolacyjnych i okien dachowych połączyli siły i proponują atrakcyjne nagrody (m.in. laptopy, telewizory i weekend dla dwojga w SPA) w ramach akcji „Przygotuj się do sezonu”. Aby zdobyć nagrodę nalezy w terminie od 4 maja do 31 sierpnia 2015r. zakupić wybrane produkty ISOVER oraz FAKRO i zależnie od wydanej kwoty, wybrać jedną z nagród.

Promocję firmuje Kamil Stoch współpracujący z marką ISOVER.

Podobnie jak dla skoczków narciarskich sezon zimowy jest sprawdzianem z całorocznych przygotowań, tak dla osób budujących dom zima jest testem zastosowanych rozwiązań energooszczędnych w swoim domu. Komfort ciszy i ciepła oraz niskie rachunki za ogrzewanie gwarantują tylko sprawdzone rozwiązania. Najwyższej jakości produkty ISOVER i FAKRO są doskonałym wyborem – podkreśla Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

Aby skorzystać z powyższej akcji konsumenckiej, należy zakupić wybrane produkty ISOVER i FAKRO, a po zakupie wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go wraz z kopią faktury przez stronę promocji. Zgłoszenie można wysłać również mailem, faksem lub pocztą na adres organizatora. Szczegółowe informacje, regulamin, wykaz produktów objętych promocją oraz formularz uczestnictwa dostępne są na stronie www.przygotujsiedosezonu.pl.

Źródło: FAKRO / ISOVER
Foto: FAKRO / ISOVER